Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok és baloldaliak!...

Liberálisok és baloldaliak! Honnan veszitek ezeket a gyíkemberes abszurdumjaitokat?

Figyelt kérdés

Valahányszor értelmes hangnemben elkezd valaki beszélni arról, hogy egy szűk nagyon gazdag bankárokból és politikusokból álló csoport hogyan akarná befolyásolni a világ történéseit és milyen haszna származna belőle, ők egyből jönnek a gyíkember-annunaki ökörségeikkel, nem lehet normálisan beszélni egy témáról mert nekik muszáj ilyen nonszenszekkel széttrollkodniuk mindent.

Én még "jobbertől" és "nácirasszistától" nem olvastam ezen az oldalon még ilyen reptíliános-ufó-lumbalábi marhaságot, eddig csak a liberálisok állítottak ilyeneket.


Tehát kedves liberális és baloldali testvéreim!

Honnan veszitek ezeket a gyíkember-reptíliános-krxkraxi baromságokat?



2015. okt. 11. 20:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik senki sem hallott még a békás hasonlatról.

Béka=emberek, víz=világ, hőmérséklet=agymosás


Tegyük fel, hogy van egy béka. Az a cél, hogy megsüssük a békát. Ha én fogok egy forró vizes lavórt és beledobom a békát, akkor a béka egyből kiugrik és elmenekül. De ha én egy hideg vizes lavórba rakom a békát, akkor az ott marad. Amikor én látom, hogy a béka ott marad, akkor fokozatosan kezdem melegíteni a vizet, nem szabad gyorsan, mert a béka kiugrik, éppen mindig csak egy kicsit szabad, hogy a béka ne vegye észre, hogy én éppen sütöm őtet. Majd addig-addig míg a végén már annyira megmelegítem a vizet, hogy a béka megsül.


Kb. így dolgoznak ők is.


Amit az első leírt, az azt jelentené, hogy a békát a forralt vízbe dobnák.


Mellesleg meg elég agymosottak az emberek, hogy külön energiát szenteljenek bele a mi kiiktatásunkra, ha meg csakugyan olyan helyzetbe kerülnénk akkor, ne aggódj kiiktatnak majd minket is mint sok más embert.

Különben is megy a lejáratás ezerrel...

2015. okt. 11. 21:23
 12/29 anonim ***** válasza:
14%

Az, hogy semmi másból nem áll a hozzászólásod csak bagetellizálásból, amit láthatóan nagyon élvezel.

Jah meg további marhaságokból, mint például a seggszétrúgás, amit már más kifejtett, hogy miért orbitális baromság.

Látszik, hogy fogalmad nincs politikai, gazdasági húzásokról, csak addig terjed az értelmi szinted, hogy "höhöhöhahahaha Gyíkemberxd meg hófehérke"

2015. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Amúgy meg az is milyen már, hogy egyesek valami szivarozó kerekasztalban ülő gittegyletnek képzelik el ezeket az "illuminátusok" meg "szabadkőművesek"-et...


Különben meg mivel egyikünk sem tagja semmi ehhez hasonló szervezetnek vagy tudtommal senki nem volt Bilderberg konferencián, ezért mi nem tudhatjuk, hogy milyen hosszútávú céljaik vannak, mi csak kikövetkeztethetünk bizonyos dolgokra. De ők viszont előre tudják mit miért csinálnak.

2015. okt. 11. 21:30
 14/29 anonim ***** válasza:
72%

Igen kérdező, a gonosz zsidók már évszázadok óta melengetik a vizecskéjüket, amikor pár év alatt maradéktalanul ki tudnának titeket csinálni az általam leírt egyszerű lépéssel, vagyis ha kiraknák innen a színesbőrűeket és a korrupció felszámolásával skandináv jólétet teremtenének, ahol esze ágában sincs lázadozni ellenük az embereknek. Ezek a zsidók tuti valami mazochisták, hogy ennyit kínlódnak veletek, mert erre nincs jobb magyarázat.


Okos vagy.

2015. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Jeffrey Spender ***** válasza:
19%
Soros György már tucatnyi országban csinált szándékosan kárt, és rakták ki onnan "persona non grata"-ként, ilyen esetben el kell hinni, hogy minden rossz hátsószándék nélkül, pusztán jóakaratból irányítja ide tízezrével a más "kultúrájú" népeket ?
2015. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20%

Na, most már zsidózik is 53%, egyre jobb:)

Lesz holokauszt is?

Nem veszed észre magad, hogy ezt a sok marhaságot te fújod?

2015. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

A #7-es válaszolónak meg üzenem, hogy Drábik soha egy szóval nem beszélt ilyen reptlílián-gyíkemberes mesékről.


Szaniszló se mondott soha ilyet, de mondjuk ő a műsor kedvéért szokott azért néha lódítani az ilyen "ősi szakrális örökségünk" féle szövegekkel.

2015. okt. 11. 21:45
 18/29 anonim ***** válasza:
28%

Jól írják, mellébeszéd.

Elég naiv valaki, ha azt hiszi, hogy az ilyen Soros félék nem állnak össze, hogy még nagyobbat szakítsanak.

Érdekes, rakás cég, vállalkozás áll össze, szerveződnek, de pénzemberek, ilyet tennének??!!

Teljesen kizárt.

Legalábbis a libsik szerint.

Ami oké lenne, mert van egy véleménye, de mikor megkérdezem, hogy mi a tököm olyan hihetetlen ebben az egészben, akkor valóban jön a mellébeszéd meg a krixkraxozás.

Úgy, hogy nem is említettem ilyen marhaságokat.

Én úgy értékelem az ilyet, hogy elfogott az érv, beismerni nem akarja, hogy hülyeségeket írkál, így próbál terelni.

Az itteni válaszoló tökéletes példája az ilyen viselkedésnek.

Más már leírta, de én is megteszem:

Mi olyan hihetetlen abban, hogy Soros György nem otthon ül és krumplit hámoz, de nem is fűnyírással keresi a kenyerét, hanem a társaival marha nagy pénzügyi bulikat csinálnak meg ami sokszor törvénytelen is lehet akár?

2015. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
68%
11, te innen hova menekülsz? Lelépsz a bolygóról. Ha tényleg lenne háttérhatalom, ti nem beszélhetnétek róla, mert nem engednék meg nektek. Pont az a lényeg, hogy ne tudjanak róla. És ha van hozzá hatalmuk, nem fognak szarakodni, ahogy Kim dzsong um xem szaraxik.
2015. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Na persze soros küldi ránk a menekülteket, és nem a titeket pénzelő ruszkik, aha
2015. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!