Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vágó István (a műsorvezető)...

Vágó István (a műsorvezető) mikor lett a Gyurcsány párt média munkacsoportjának vezetője?

Figyelt kérdés

És mikor lett ilyen nagy liberális?

Vagy mindig is az volt?



2015. okt. 15. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Vágó mindig ilyen volt, sajnos.

Amikor még a Legyen Ön is milliomost vezette, akkor nem hangoztatta.


De, miután visszavonult, azután kezdett el politizálni.


Személy szerint, én nagyot csalódtam benne.

2015. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Soha nem gondoltam volna róla, hogy ilyen agy mosott lenne..

Mindig is egy intelligens embernek tartottam, de már én is nagyon nagyot csalódtam benne...

Aztán olvastam róla egy cikket, a miben kimentek a DK színeiben az MTVA elé bevándorló gyerekek képeivel "tüntetni".


A New York Times stábja azt is felvette a magyar-szerb határnál, ahogy a magyar rendőrök 5-6 éves kisgyerekeket fújnak le könnygázzal. A köztévé természetesen ezzel sem dicsekedett el.


"A Demokratikus Koalíció nem fogja hagyni, hogy az állami propagandatévé elhallgassa az Orbán-kormány embertelenségét és a menekült gyermekek felháborító körülményeit. A DK azért vitte ma menekült gyermekek képeit az MTVA épületéhez, hogy megmutassa, amit a köztévé nem mutatott meg. A DK szerint mindenkinek látnia kell az Orbán-kormány embertelenségét, azokat a gyermeki arcokat, akik nap, mint nap megszenvedik a kormány gátlástalan és kegyetlen menekültpolitikáját."


[link]

2015. okt. 15. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágó István azóta lett a Gyurcsány párt munkacsoportjának vezetője, miután a a liberálisok hidat neveztek el róla. Gondolom ismeritek: Vágóhíd.
2015. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!