Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értékelik az MSZP-sek és...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy értékelik az MSZP-sek és a belőlük kiszakadt pártok szimpatizánsai Horn Gyula 56-os "munkásságát"?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem foglalkoztat, ha 1994-ben szavazók százezreit nem foglalkoztatta.
2015. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nemzetőr volt. Mint rajta kívül több ezren. Nem vagyok mszp-s meg sosem voltam de mivel nem ölt így nem izgat.
2015. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Fordítsuk meg: hogyan értékelik a Fidesz-esek Kövér László KISZ-es múltját, Mikolát a Hazafias front egyik utolsó alelnökét, Viktort a Liberális Internacionálé egykori hosszúéletű alelnökét? Na, kb. pont ugyanúgy.
2015. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gina Lollobrigida ***** válasza:
50%

Csak nemsikerül besározni ezt az Embert, mi?

Nemzetközi politikusoktól kéne ezt kérdezni, akik elismerték a tudását, és a politikusi nagyságát, nem néhány hazai Fidesz Fantól vagy éppen neonácitól, akik még egy merész gondolat sem voltak, amikor ő itt miniszterelnök, pláne nem amikor külügyminiszter volt.

(mindenestere Viktorci azért átvette a kitüntetéseket a németektők helyette! Hát nem volt rendes dolog tőle?)

2015. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen, ő nem ölt, mivel azt állítja, és amit ő állít, az mindig úgy van. Ő olyan pufajkás volt, aki összekacsintott a néppel. És erre egy igazi baloldali ember mindig minden körülmények között büszke kell, hogy legyen.

(Vállalhatatlan.)

2015. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kieg az utolsóhoz: a pufajkáés múlt vállalhatatlan akkor is, ha valaki véletlen tényleg nem ölt. Aki nem érti hogy miért, az gondolkodjon el azon, hogy milyen volna, ha egy nyilas önkéntes 40 év múlva miniszterelnök lehetne.
2015. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#2: Ahogyan Alexander Bach 48-as forradalmárból Ferenc József hű hivatalnokává avanzsált, ugyanúgy Horn nemzetőrből pufajkássá süllyedt.


#3: Természetesen elítélem a KISZ/HNF-tagságot is, de a Pufajkások és Munkásőrök voltak a rendszerből a legundorítóbbak.


#4: Miben áll Horn Gyula kormányfői nagysága ? Sem Fideszes, sem neonáci nem vagyok, mégis rosszul vagyok Horn Gyulától.

2015. okt. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!