Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az a párt demokrat...

Szerintetek az a párt demokratikus akinek az elnöke évekig hazudozik, nem kormányoz a saját bevallása, és a kialakult állapotok alapján, és nem mond le akkor sem, amikor szemmel láthatóan a társadalom nagy része ezt skandálja?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom Orbán Fikuszra gondolsz!!!?
2010. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy nem demokratikus. De csak ezzel tudják hűlyíteni a buta embereket, a demokratikus párt dumával.
2010. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem maradtál le egy-két brosúrával? Talán 2006-ban még izgalmas lett volna ez a kérdés. De ezen most már régen túl vagyunk.
2010. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem a megnevezés a lényeg!

Azt döntse el magába mindenki hogy ki ugrik be neki.

Hanem hogy demokrata e?

2010. márc. 19. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
én meleg vagyok, félig roma - félig zsidó. tehát az én szavazatom a Fideszé!
2010. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a demokratikus berendezkedés csak részben vallósult meg. a kus(s). az megvan. a többi még néhányszáz év.
2010. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

most az egy dolog hogy te ezzel a kérdéssel provokálsz egy adott réteget, de a másik fele a dolgoknak hogy a demokrácia egy olyan rendszer ami sok helyen van, de igazán sehol sem működik.


El kellene gondolkozni azon, hogy vajon jó-e az, ha valaki egyáltalán demokratikus!

2010. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a demokrata szó manapság inkább égő, mégis kit akarnak így mozgósítani? :)
2010. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:38


Nagyon igaz!

2010. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

"én meleg vagyok, félig roma - félig zsidó. tehát az én szavazatom a Fideszé!"


Elárulom, hogy a nagy számok törvényei alapján a Fidesz szavazói közt sokkal több a homofób rasszista, mint a Jobbik szavazói közt, egész egyszerűen azért, mert a fideszesek többen vannak:) Nehogy azt hidd, hogy az összes rasszista a Jobbik mögött áll! Még az MSZP-ben is vannak bőven, de még mennyien. Mellesleg egy pártot nem a szavazóinak egy rétege alapján kellene megítélned, a Jobbik a te érdekeidet is kívánja képviselni, ha Magyarországon tisztességesen akarsz megélni, független attól, hogy cigány vagy, vagy zsidó, félig, vagy egészen.


Persze azt nem támogatja, hogy hülyét csinálj magadból egy kamionon, de szerencsére nem is ez minden homoszexuális vágya:)

2010. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!