Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Facebook miért nem emlékezik...

Facebook miért nem emlékezik meg az orosz repülőgép katasztrófáról?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek emlékeznek meg, nem a facebook. Senki sem kötelezte őket illetve senki se akadályozta az orosz trikolórt a gépkor.
2015. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert az orosz kultúrkör nem tartozik a miénkhez.
2015. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nincs akkor reklámja semmilyen sztár nem fejezi ki együttérzését ha megtennék akkor az emberek is megtennék
2015. nov. 15. 18:16
 4/15 A kérdező kommentje:
az orosz kultúrkör nagyon is hozzátartozik ugyan úgy keresztények európaiak meg sorolhatnám. ráadásul nem ezen múlik az együttérzés
2015. nov. 15. 18:17
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Mert európával jobban szimpatizál mint oroszországgal, ami nem bizonyítottan terror támadás csak szimplán lelőtték, de még putyin is kételkedik. Magyarország meg Eu tag nem az oroszokkal kellene együtt éreznie, hanem francia országgal, de az emberek nagyrésze csak divatból rakja ki pray for parist, mert Párizs is majdnem olyan menő ország mint New York vagy London. Szóval kicsit túlzás, h 150 emberért jobban megemlékeznek mint 911-ért ahol több ezer ember halt meg vagy 1956. okt 23.ért. Szóval a divat az divat, mert MINDENKI ELMOND EGY IMÁT ÉRTÜK... jah nem
2015. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"ugyan úgy keresztények európaiak"


Ugyan úgy?

Miért, ki keresztény európai még?

2015. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
menő ország helyett városra gondoltam *
2015. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ezzel teljesen egyetértek szerintem az emberekben egy csepp együttérzés nincs. bennem van én afrikaiakért szíriaiakért a francia áldozatokért is aggódom csak szerintem az emberek 90% le sem szrja csak azért teszik mert divat. Amúgy szerintem is azért mert a facebook amerikai akik nincsenek jóban az oroszokkal ezért nem reklámozzák a sztárjaikkal az együttérzést
2015. nov. 15. 18:20
 9/15 A kérdező kommentje:
Jah elnézést hogy nekem számítanak. Tudom hogy ti csak és kizárólag érdekből álltok valaki valami mellé.
2015. nov. 15. 18:23
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Így van.

Most, hogy ilyen jól kirinyáltad magad, szerintem ne tegyél fel több kérdést ma.

2015. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!