Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Orbán Viktorról...

Mit gondolsz Orbán Viktorról és tevékenységéről? Saját nézőpontból érveléssel alátámasztott vita és pcskondiázás nélküli kommenteket kérek.

Figyelt kérdés
Fiatal érdeklődő vagyok. Szeretném a ti szemszögötögből is megfigyelni a dolgokat.

#FIDESZ #Orbán Viktor #miniszterelnök #Politikai munkásság
2015. nov. 20. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
szemszögetekből*
2015. nov. 20. 21:18
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

A csóka vitathatlanul az elmult evtizedek legtehetsegesebb politikusa Mo-n. Sot, az utobbi fel evben kinotte magat, a nemet ujhullamos jobboldaliak orban transzperensel vonulbak fel, tunteni merkel ellen, az osztrak szabadsagpart elnokenek meg kimondva peldakepe. /ezert utalja Faymann orbant, sot, gyakran fel is emlegeti/

Es akkor meg nem emlitettem, hogy olyan visegradi egyutmukodest tudott osszehozni, amire 100 eve nem polt pelda. Szoval oka van annak, miert nem tudnak labdaba rugni mellette az ellenzeki magyar politikusok.

2015. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Kisajátította Magyarország bányáinak illetve szőlőültetvényeinek 80%át.

Ellopta többezer ember nyugdíjra félretett pénzét.

Volt iskolatársainak milliárdos pályázatokat ad.

Vejének is.

Szülőfaluja polgármestere (iskolatársa) szintén pár év alatt milliárdos lett.

Néhány éve ugatott az orosz barátkozás miatt, lehazaárulózta az mszpt mert a ruszkikkal és putyinnal akartak tárgyalni. ERre titokba benyal nekik, hitelt vesz fel tőlük, és beruházásokat bíz rá. És mégsorolhatnám :)

Bezáratta magyarország összes kaszinóját, hogy aztán 1 embernek adja őket, akinek még adóznia se kell utána :D Ilyen a világon nincs mégegy.

2015. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

A magangyugdijas resz konkret hulyeseg.

Az a helyzet ezzel, hogy a vilagon nem volt megegy olyan jellegu KOTELEZO magannyugdijpenzar, ahol az allami befizeteseid egy reszet atutaltak magan biztositoknak, akik meg 'befektettek' majd kesobb hitelbol finansziroztak az esetleges nyugdijad. Konkretan visszavette az allam ezeket a penzeket, nem 'ellopta' ez most is ott van, ha nyugdijas leszel, megkapod. Nekem van rokom aki megszta a magannyudij penzarral, megmondom neked mi volt anno a menete. Mivel csokkent az allami befizetesed, ezert onnan kevesebbet kaptal, ha nyugdijba mentel, a konkret peldaban 140 helyett 70 k lett kiszamolva. A magannyugdij penztar mer meg havi 10el fejelte csak meg neki azt is 'csak ' 10 evre vallalva. Vicc kategoria volt.

A korrupciora utalgatsz, nos lehet h igy van. Bar azert en emlekszem az mszp kormanyzasra.

2015. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos én elfogult vagyok,mert a politikusokat elvből utálom, teljesen mindegy milyen színben pompázik.

Azt el ismerem,hogy az utóbbi néhány évben volt néhány elég ügyes külpolitikai húzása, habár nekem olyan érzésem van,mintha mindezt csak azért csinálta volna, hogy külföldről ne szóljanak bele,miként osztja szét az országot a spanok között. Mert ezt csinálja a lehető legundorítóbb módon. És abszolút nem mentség az, hogy az MSZP is ezt csinálta.

2015. nov. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat!
2015. nov. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!