Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik jelenleg a...

Szerintetek melyik jelenleg a legjobb párt akit támogatnátok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 01:01
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Szerintem lassan az egyetlen párt amit támogatni lehet tényleg az a Fidesz, mert a többinek már olyan javaslaga sincs amit elfogadna a kormány csak a fidesznek van
2015. nov. 21. 01:02
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Magyar Kétfarkú Kutya Part, mert Erzsébetváros az Erzsébeteké.
2015. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Hát amúgy nehéz egy fideszes többségnél ellenzéki javaslatot csak úgy elfogadni. Ritka pillanat, már ha volt egyáltalán ilyen.
2015. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

ma 01:08

pont ez az és mégsem sikerült egyiknek se

2015. nov. 21. 01:14
 5/28 A kérdező kommentje:
a lehetőség mindig adva volt de egyiknek se kellett
2015. nov. 21. 01:14
 6/28 anonim ***** válasza:
"a lehetőség mindig adva volt de egyiknek se kellett" most őszintén nem értem, hogy miről beszélsz, ha kifejtenéd egy kicsit bővebben.
2015. nov. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem Magyarországnak jelenleg - főleg az európai helyzetet tekintve - karizmatikus vezetőre van szüksége, aki az önvédelmet, a hazát tartja elsődlegesnek, és ebben már bizonyított is, van tapasztalata, azaz én a Fideszre voksolnék.
2015. nov. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagyok Orbán párti, nem igazán értek egyet sok dolgokban amit művel, de ha választásig nem javul a migráns helyzet akkor tuti a fideszre szavazok.

Lehet szidni,pocskondiázni a fideszt, és Orbánt, de azt őszintén el kell ismerni, hogy a migráns helyzetet igenis tökösen oldja meg. Legalább ebben a nép érdekeit nézi, és nem engedi, hogy betelepedjenek, hogy tönkretegyék kis hazánkat.

Ha más párt győzne mondjuk az Mszp, akkor Magyarországnak annyi lenne..Akkor aztán tényleg elszabadul a pokol.

2015. nov. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj, hogyha a migráns helyzet nem javul akkor is elég lesz minden pártnak annyit mondani, hogy elismerjük a fidesz megoldását, meghagyjuk a kerítést és ennyi, onnantól a többi dolog miatt már lehet támadni a kormányt.
2015. nov. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy döntöttem kikeresek magamnak egy-két mikro pártot és őket fogom jobban nyomon követni és támogatni.
2015. nov. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!