Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben volt jobb a Kádár...

Miben volt jobb a Kádár rendszer a mostaninál?

Figyelt kérdés
Igazából mindenhol azt olvasom és hallom, hogy a szocializmusban milyen rossz volt. Visszafogták az ember tehetségét, nem hagyták kibontakozni, meg pofára osztályoztak a tanárok Nem éltem akkor. Ténleg ennyire rosz volt?
2015. nov. 21. 21:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Most egy ember végzi három munkáját a nagy semmiért és még olyan átlag életszínvonal sincs, amilyen 50 éve volt, államadósság ellenben mégis van.Tényleg sokkal de sokkal "jobb és hasznosabb" ez a rendszer!Baromidióta...
2015. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
74%
Talán nem ezeket a komcsi utód pártokat kellene 26 éve megválasztani. Orbán Viktor még anno KISZ-es volt, de nem is ez a baj, hanem hogy egyáltalán nem fejlődik alatta se az ország, mégis Istenítik. MSZP vagy Fidesz teljesen mindegy, ameddig ezek vannak a hatalmon nem fog semmi se változni. Rendszer váltás óta több Kelet-Európai ország is lehagyót minket(Lengyelország, Szlovákia,Horvátország ?, de ez ne hogy zavarjon titeket, mert Orbán példa kép, bármit is csináljon.
2015. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
41%

aki anno nem volt kisz-es, annak az egyetem vagy fősuli eleve bukta volt.

ennyit azért tudhatnál.

2015. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"aki anno nem volt kisz-es, annak az egyetem vagy fősuli eleve bukta volt. "


Az lehet, de azóta azért megjöhetett volna az esze!!

2015. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%

"Rendszer váltás óta több Kelet-Európai ország is lehagyót minket(Lengyelország, Szlovákia,Horvátország ?"


Hát igen.Dübörög a gazdaság! :DDDD

Ja, dübörögve elhúz mellettünk, a szomszédban!

2015. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

23: ez sem igaz!

Engem kizártak a gimiben (2-os voltam) a KISZ-ből.

Az egyetemre KISZ ajánlás és protekció nélkül FELVETTEK!

És nem kellett az egyetemen sem belelépnem a KISZ-be!

Nem kéne folyton hazudozni!

2015. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!