Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha találkoznál Orbán Viktorral...

Ha találkoznál Orbán Viktorral a Tescoban, odamennél hozzá beszélgetni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 09:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%
Azt a legkevésbé tartom valószínűnek, hogy pont egy Tescoba lenne kedved elmenni, mivel úgy tudom szívből gyűlöli az angolokat. Egyrészről mert egy ideig Angliában tanult, ahol elmondása alapján rendszeresen megalázták, másrészről mert fasiszta és a fasiszták a második világháborúban elszenvedett súlyos vereségük miatt elsősorban az angolokat hibáztatják. Ha el is megy esetleg alkalmanként ilyen nyilvános helyre, akkor azt gondolom vagy álruhában teszi, tehát valami nagyon csóró ruhában, hozzá álbajuszt ragaszt, nagy kalapot tesz a fejére és akkor csak azt gondolhatják, hogy itt van egy szegény paraszt aki hasonlít Orbánra vagy ennek ellenkezőjeként bődületes csinnadrattával és magánhadsereggel érkezik. Utóbbiban egyszer volt részem, egy filmet akart megnézni és arra az előadásra lezáratta az egész mozit, akinek jegye volt vissza kellett váltania, csak Ő ment be a terembe egyedül. Ott volt vagy húsz dagadék kormányőr és a terem ajtajaiban egy–egy TEK katona állt gépfegyverrel. Az egyiknek köszöntem, mert pont akkor jöttem ki egy irodából, de nem köszönt vissza, csak nézett rám hülyén, mint aki nem érti mit mondtam. Iszonyatosan gusztustalan egy ember az, de nem gondolnám különben, hogy rosszabb lenn mondjuk Vona Gábornál, aki nem más mint egy fehérsálas náci hadvezér; akinek minden vágya az, hogy lemészárilhassa Magyarország fél lakosságát. A többi pedig majd rabszolgává teszi, mondjuk utóbbit Orbán is így akarja, ez közös bennük. Dolgozzanak az emberek ingyen vagy éhbérért, ő meg addig beköltözik a Sándor–palotába és onnan osztogatja parancsait mint Magyarország királya.
2015. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem szoktam szóba állni az árufeltöltőkkel.
2015. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
3%

"Nem, nem szoktam szóba állni az árufeltöltőkkel."

Mitől vagy te jobb ember?

A kommentedből pont az ellenkezője derül ki.

2015. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem, elfordulnék.
2015. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

"Mitől vagy te jobb ember? "


Attól, hogy nem lop. Nem elég?

2015. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem mennék oda. Bármekkora g.eci, neki is joga van a magánélethez. Amúgy sincs tőle mit kérdeznem, nem vele van a baj, hanem a választóival.
2015. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
inkább fejbe hajítanám egy babkonzervvel
2015. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

15-ös, én a 12-es kommentjére reagáltam, aki az árufeltöltőkről lekezelő hangnemben írt.

A multik minimálbérért dolgoztatják szerencsétleneket, mint a rabszolgákat, de a nagyságos úr (12-es) nem áll szóba a "pórnéppel", nem "alacsonyodik le" hozzájuk...


Én szívesen beszélgetek velük. Többségük barátságos és segítőkész.

A nagyképű majmokat viszont messzire elkerülöm.

2015. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18


Nem az árufeltöltőket akarta a 12-es lealacsonyítani, hanem a miniszterelnököt.


Szalmabábbal hadakozol.

2015. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bölcs vezérünk nem jár imperialista nyugati tőkések boltjába, csak a CBA-ba, mert az a magyar üzletlánc!
2015. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!