Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek nem tetszik egy média...

Akiknek nem tetszik egy média politikai beállítottsága miatt, az minek nézi akkor ha utálja?

Figyelt kérdés

Számtalanszor olvasom hogy a 444 meg az index milyen hírportál. Vagy éppen az RTL-t vagy ATV-t szidják, megvetik.

De akkor minek nézik? Miért foglalkoznak vele?

Minek kommentelnek a híreik alá? (Ez főként az index facebook oldalán látszik.)


2015. dec. 11. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Amiért fordítva a kurucot, vagy egyéb jobboldalit.

(Ki gondolná, hogy ilyet nem lehet ésszel felérni?)

2015. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én pl több szemszögből szeretem hallani ugyan azt a hírt nem csak jobbról vagy balról. Aztán majd el döntöm hogy mi van , ha tudom.
2015. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Hát tudod, tisztelt kérdező, az emberek döntő többsége úgy van ezzel, hogy "hitelesebbnek" találják a Fidesz irányítása alatt lévő (MTVA) közmédiát (M1, M2, DunaTV, Kossuth Rádió stb...), ahol napi szinten nyomatják a hülyítő, agymosó, önfényező propagandát, hogy Orbán és csürhéje milyen jót tettek a magyaroknak, míg az ATV-n és az RTL Klubon teljesen mást mutatnak (szegénység, bűnesetek, korrupciós és egyéb botrányok, tüntetések és sorolhatnám).

Unalmasnak és torzításnak tartják éppen azt, ami valójában folyik az országban, és nem azt, amit éppen a Fiesz szajkóz állandóan, a nap 24 órájában, azzal a felesleges, szavahihetetlen, agymosó reklámjaival!

Felettébb hányingerkeltő az, hogy minden nap reklámozza magát a Diktátor!

2015. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy az ember gyanútlanul néz egy műsort a tv-ben (pl:RTL)és amikor vége lesz következik a Híradó ahol ahelyett, hogy a nap fontosabb eseményeit mutatnák felesleges hírekkel mossák az ember agyát.
2015. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Diktátor? :D

Mitől is diktátor Orbán?

2015. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Mert kádárista maradványok, nem bírják felfogni, hogy már nincs tilt-tűr-támogat, többféle vélemény is megjelenhet, nem csak az, ami nekik tetszene.
2015. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Pont, hogy nem lépnek fel a többféle vélemény ellen. Neked miben nyilvánul meg ez a tiltás? Nekem nem jut eszembe semmi sem. Ha a bevándorlókra gondolok, hogy nem akarnak befogadni senkit se, hát az nyilvánvaló, hogy ezek nem menekültek az Unió csak a menekültek befogadására kényszeríthet (ez is már milyen dolog). Ezek gazdasági bevándorlók. Hogy ezt miből gondolom? Hát abból amit ők maguk csinálnak. Kik jönnek? Fiatal férfiak (csak férfiak élnek ott? a nők nem menekülnek? ) Azt mondják Németországba esetleg valamelyik gazdag országba akarnak menni. Most akkor ez mi? Kívánság lista? Én is szívesen élnék gazdag országban ingyen ellátásért. Ezek nem beszélnek arról, hogy be akarnak illeszkedni az országba, nyilván nem is fognak a hatalmas kulturális különbség miatt, amit Európában az emberek elértek most a bevándorlók arassák le? Minden küzdelem nélkül be akarnak férkőzni a jóba. Míg a saját országukba képtelenek voltak ezt megteremteni. Az emberek jogosan féltik azt amijük van amiért a családjaik megszenvedtek. És most olyanok akarják ezt fenntartani akik éppen csak "belecsöppentek" a rendszerbe. Ez az én szememben nyilvánvaló hanyatlással jár.
2015. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
Az az érdekes, hogy mindig csak a fideszesek panaszkodnak. Soha nincs panasz a másik oldalról a TV2-re, az M1-re, régen a hírtv-t sem mószerolta a kutya sem. Látszik kik nem bírják a kritikát.
2015. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
7-es, fiatal, képzetlen vagy még, nem érted mit írtam. Nézz utána az Aczél-i művelődéspolitikának.
2015. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

Kész röhej, hogy a kérdező is simán kettős mércét tol...

Ugyan ez igaz a kurucra meg a többire.

2015. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!