Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik vezetői miért szereti...

A jobbik vezetői miért szeretik annyira a muzulmánokat és az őket pénzzel támogató oroszokat?

Figyelt kérdés

""az emberiség egyetlen reménysége az iszlám"


Vona Gábor.


2015. dec. 20. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A liberálisok miért szeretik annyira a migránsokat?
2015. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szántóvető ***** válasza:
76%

minek válaszolni ha úgyis törölteted? http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__743..

miért ilyen frusztráltak a fideszesek?

2015. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves "szántóvető"



""minek válaszolni ha úgyis törölteted?""


Még soha nem töröltettem semmit a GYK-án.


A belinkelt kérdést nem én tettem fel. Egyébként pedig félig meddig jobbikos vagyok. A kérdésemre adott válaszok és egyéb tényezők döntik el hogyan viszonyuljak a jobbikhoz.


Mivel nem igazán "csípem" a muzulmánokat a jobbik pedig igen így kevés esély van rá a következő választáson arra, hogy tőlem szavazatot kapnak.



Hiába a mézes - mázos " népártiasodás"

2015. dec. 20. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyurcsánynál már elsütöttétek ezt az 1 mondatos lejárató kampányt, a Jobbiknál már nem fog bejönni.
2015. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És, hogy támogatják a ruszkik? Putyin hozza személyesen?


Amúgy meg nem a jobbik akarja hozatni a muzulmánokat, hanem pont a te elvtársaid. :D

2015. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt sokan félre értették. eredetileg Isztambulban mondotta, majd a Barikádban is leírta.

A lényeg az iszlám világ azzal, hogy megőrizte tradícióit és nem engedte be a felvilágosodás, illetve a liberalizmus mocskát egy fajta szigetté és reménysége lett az emberiségnek. Mig nekünk keresztényeknek példa, hogy olyan tradicionális módon tudjunk Jézus Krisztus felé fordulni, ahogy azt a globális fertőzés előtt tudtuk megcselekedni.

Tehát Ő a keresztényi érték alapok megújításának reményét vetítette olyan formában, ahogy azt az iszlám megtudta őrizni, mert szerinte a magát keresztény társadalomnak nevezők zöme, ki a liberális, globális fertőjében él az távolabb áll a Krisztusi tanításoktól, mint az iszlám békés többsége.

2015. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon szépen leírta az idézettel kapcsolatban a mondanivalókat.


Amúgy meg Oroszország sokkal nagyobb fegyveres csapásokat mért az Iszlám államra mint Amerika. Pénzel nem hogy lehet, hanem kell támogatni azokat a muzulmánokat akik békét szeretnének teremteni ott, és akik harcolnak az ISIS ellen.

És megnyugtatlak, hogy azok a muzulmánok akikre te mint terroristára gondolsz töredék részét képezik a kultúrának. Kétlem hogy Törökországra pl. mint terrorszervezetre gondolsz.


Elég provokáció szaga van a kérdésnek :D.

2015. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

""Elég provokáció szaga van a kérdésnek""



Ja!



Szegény jobbik!


Mikor a mézes - mázos maszlaggal körbehintett az embereket félrevezető - hazudozó (Ózd) orosz és muszlim párti jobbikról nem dicsérő kérdéseket tesz fel valaki az rögtön provokatív.


Gratulálok!

2015. dec. 29. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az USA és nyugat ellenessége miatt. Most arra lennék kíváncsi, most szól a Jobbik, emberiség egyetlen reménységének tagjainak beáramlásához, csak mert jelenleg lapítanak mint szar a gazban.
2016. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Egy példán keresztül talán könnyebb ezt megérteni:

Szeretem az oroszlánokat és szimpatizálok velük. Ezért ellenzem az oroszlánok irtását és gyilkolását.

De ez nem jelenti azt, hogy be szeretnék fogadni egy oroszlánt ide a házamba.

Az nekem meg neki sem jó, mivel az ő hazája a szavanna, nem az én szobán, itt mindent tönkretenne és én sem tudok sokáig békében élni vele.


Viszont az ilyen liberálisok meg pont fordítva gondolkoznak.

Ők ugyanis kampányolnak az oroszlánok kiirtásáért és mészárlásáért, viszont követelik és lerasszistázzák azt, aki nem akar oroszlánokat befogadni az otthonába.

2016. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!