Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éretségi előtt állok. Melyik...

Éretségi előtt állok. Melyik egyetemre és milyen szakra érdemes jelentkeznem, ha énis ilyen gazdag akarok lenni?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 23. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Méhésznek. Aztán meg nyitsz egy méhtelepet.
2015. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha ilyen gazdag akarsz lenni, akkor ne egyetemre menjél, hanem bróker tanfolyamra. Nem viccből mondom, ha kiderül, hogy picit is van hozzá érzéked, akkor dőlni fog a pénz. Ismerősöm ezt csinálta, és most 2 hetente posztolja a "nyaralásait", Dubai, Peru, Egyiptom, New York bejárta már a fél világot annyit keres..
2015. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erő-szakra.
2015. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmész jogi/doktori/pénzügyi egyetemre és ha sokat dolgozol és jó helyen akkor te is gazdag lehetsz, a videót nem teljesen értem egy barna bőrű emberke menőzik, de tuti legális úton szerzett pénzt. Illetve a környék, amit mutatnak kicsit érdekes viszont vannak gazdag emberek, akik örököltek, nyertek a lottón, tehetségesek, focisták, színészek feltaláltak valamit idk a méhész felesleges :')
2015. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valakitől nemrégiben azt hallottam, hogy ismerőse elment hajón felszolgálni vagy mit tudom én, de az a lényeg, hogy hajón, és tök jól keresett vele, ilyen milla.
2015. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mennek a nyelvek akkor orvos. Sajna az van hogy elmész áálambácsi fizet te meg elmész nagyjából egy milla havonta. Hogyha meg nem akkor akkor mérnök az audinál az is fél milla a gépészmérnöknek. Vagy lehet egy kétszázezer az is jó.
2015. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tanulj ki valami jó szakmát, képezd magad ezerrel, pakold félre a pénzt, aztán nyiss vállalkozást.

Pont most volt valamelyik nap az Indexen, hogy sokan azt hiszik, hogy ha az ember 30 éves koráig nem vág bele akkor már soha nem lesz belőle vállalkozó, közben meg volt valami felmérés aztán kijött hogy nagyon sokan 40 évesen vágnak bele és sikeresek

2015. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzem, hogy ironizálsz? :)


Nem értem igazán a kérdést, a román cigányok közül igen sokan ilyen gusztustalan „palotákat” építettek maguknak mindig is, 20 éve is televoltak a pléhtornyocskás rémálmaikkal az erdélyi települések.

De mint a videóban szereplőkön is látod, a gazdagság nem attól függ, milyen szakot végzel, hanem attól, hogy van-e valami, amihez kiválóan értesz, vagy nagyon érdekel, illetve eszedbe jut-e valami „nagy durranás”, a másik tényező pedig a kapcsolatrendszered.


Ha – mint a kérdésedből kiviláglik – nem érdekel semmi különösebben, és csak a pénz motivál, akkor menj rá a kapcsolatépítésre. Menj tehát valami olyan helyre, ahol a hozzád hasonló motivációjú, és/vagy a kormány által preferált emberek tanulnak. Előbbi pl. az állam- és jogtudományi kar, vagy a kormány által nagyon hipe-olt Nemzeti Közszolgálati Egyetem az – itt biztos, hogy remekül lehet kormányközeli kapcsolatokat gründolni, majd felemelkedni a NER-kompatibilis zsíros állásokba.

2015. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mészáros Lőrincnek nincs diplomája, ő gázszerelő és az ország egyik leggazdagabb embere.

Nézz utána, hogy csinálta...

2015. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!