Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van, aki még elhiszi mindazt,...

Van, aki még elhiszi mindazt, amit a Fidesz ígérget 2016-ra?

Figyelt kérdés

Gondolok én a "Családi Otthonteremtési Kedvezmény átalakítására", SZJA "csökkenésére", bérek "emelkedésére", új munkahelyekre.

Évek óta ígéri a Fidesz, hogy emelkedik a minimálbér, de ebből SEMMIT nem tapasztaltam, inkább KEVESEBBET viszek haza.

Több a kiadás, kevesebb a bevétel!



2015. dec. 27. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Orbán Viktor már korábban megmondta, azt kell nézni, amit csinálnak, nem pedig azt, amit mondanak. Szóval majd meglátjuk. Hinni a templomban kell.
2015. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
a hülyék még hisznek neki
2015. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Természetesen hiszek.

2010 óta nem csalódtam bennük.

Tudom, hogy ezután is jó politikát fognak folytatni, ezért 2018-ban is újraválasztjuk a Fideszt.

2015. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elárulnád, mitől "jó" neked a Fidesz? :D

Mit tudsz felhozni ami mellettük szól? :D

2015. dec. 27. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
az egyetlen érv ami mellettük szól, az az hogy egyetlen ellenzéki párt mellett sem szól egyetlen jó érv sem, és ez sajnos elegendő is választások megnyeréséhez.. az ostoba emberek a Fidesz ELLEN szavaznak és nem valamelyik párt mellett, így sosem lesz leváltva ez a kormány!
2015. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi bajod van, a Fidesz eddig mindent úgy csinál, mint amit 2014-ben ígértek, azt mondták, ha újra megszavazzák őket megígérik hogy folytatják azt amit eddig is csináltak, hát ez történik, szóval nem tudom aki rá szavazott mi oka lehet csalódni bennük :D
2015. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Fidesz szerinted nem ostoba? :D

Nézd már, hogy néznek ki a kórházak!

Van, hogy itt nálunk, az egyik iskolában NEM ÉRKEZETT MEG még tankönyv!

Nagyon panaszkodnak a szülők, hogy tankönyv nélkül nem tudnak a gyerekek tanulni!

2015. dec. 27. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom nekem mitől lesz jobb,hogy minden 100.család,aki megfelel a 10 milliás feltételnek jobban él?

Adócsökkentés?Áfacsökkentés?

Mégis hogyan,amikor egykulcsos adó van?Az egykulcsos adó miatt rengeteg adó kiesett,amit pont ezekkel pótoltak.

Akkor miből lesz az államnak bevétele?

Minimálbér emelkedik?Az a baj,ha 80 ezer is lesz a minimálbér,abból ugyanúgy nem lehet majd megélni,mint a 60 ezerből.


Nekem elképzelhetetlen,hogy egyszerre adót csökkentenek,Áfát csökkentenek,és minimálbért emelnek.

Miből?


Amúgy majd szerintem ebből olyan 2017 közepétől lesz valami.Na,majd akkor jön az adakozás a választások előtt.2016ban még korainak érzem.Még jövőre is ellesznek a migránsgyűlöletkampánnyal.

2015. dec. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 picoka92 válasza:
Na? Melyik nem tortent meg abbol amit kerdeztel? De h hova kellmeg uj munkahely? Itt veszpremben 10bol 10gyarba allando a felvetel. Es nem csak a legalja (operatorokat) keresik...
2016. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!