Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldalt Soros György...

Ha a baloldalt Soros György pénzeli, akkor hogy nem bírnak el a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Néztem egy cikket, miszerint hivatalosan Soros Györgynek 5000 milliárd forintot érő vagyona van.

Na mármost, ha ebből csak 4-5 milliárdot áldozna arra, hogy Magyarországon leváltsák a kormányt, akkor a Fidesznek nem lenne sok esélye. Ez pedig neki aprópénz, ennyivel szokta támogatni egy-egy szervezetét.


Akkor most ilyenkor mi van? Ennyire béna lenne Soros?


2016. jan. 27. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez esetben nem Soros a béna. (El kell ezt ismernem, bár nagyon nem szeretem Sorost.) A baloldal a béna. Soros, mint üzletember felismeri, hogy a jelenlegi baloldalból a világ összes pénze nem csinálna nyerő pártot. Épp ezért nem is pénzeli a baloldalt.
2016. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1


Azt ne mondd nekem, hogy nem tud az egész országban 20 embert találni, akikre fel tud építeni egy normális pártot.

2016. jan. 27. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Úgy, hogy a Fidesz még Soroséknál is jobban hazudik. Egyik 19, másik 1 híján 20. Ők is baloldaliként kezdtek, Orbán Soros-ösztöndíjas volt...
2016. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shamash ***** válasza:
4%

"... ha ebből csak 4-5 milliárdot áldozna arra, hogy Magyarországon leváltsák a kormányt..."


Hogyan képzelted el a kormányváltást? A szavazók megvásárlásával? A 4-5 milliárd az 400-500 ft fejenként. Ennyiért senki sem megy el valakire szavazni.


Más módja nincs egy kormányváltásnak, csak a puccs. Mivel még egyenlőre demokráciában élünk, legyen az bármennyire is ál-demokrácia.

2016. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akár hihető akár nem, de Sorosnak valószínűleg nem Magyarország a világ közepe. Sokkal nagyobb "bulikban" is részt vett már, mint hogy minden választásba beleszóljon az EU egyik jelentéktelen perifériaországában... Érzelmi okokon mi más oka lenne rá az ő anyagi helyzetében?
2016. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4


Ne add már ennyire a tudatlant.

Természetesen egy propaganda-hadjáratra gondoltam.

2016. jan. 27. 14:12
 7/13 A kérdező kommentje:

#5


Hát állítólag nagyon fontos neki Magyarország...

2016. jan. 27. 14:12
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Hát mert a Zigaz Magyarok ellen nem elég a pénz, sem az, hogy az egész világ összefog ellenünk. Dicsőséges Nagy Nemzet lennénk, ha nem fogott volna ellenünk össze az egész világ és...


Várj, összezavarodtam.

2016. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Levente, mit itt hablatyolsz? Bújj az asztal alá.
2016. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert nagyon béna a baloldal. Nincs normális vezető, menekülteket pártolják.. a kutya nem szavaz rájuk ezek miatt.
2016. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!