Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért él sokakban az a tévhit,...

Miért él sokakban az a tévhit, hogy a szélsőjobboldaliak és a konzervatív, vallásos emberek rosszul bánnak a nőkkel?

Figyelt kérdés

A feministák többsége liberális, baloldali gondolkodású és gyakran mondják azt, hogy a jobboldal eltiporja a nők jogait.


Mire alapozzák a feltevésüket?



#vallás #szélsőjobb #feminizmus #nők iránti tisztelet
2016. jan. 28. 18:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%
Ők maguk sem tudják, csak jó nekik a férfiakat, jobboldaliakat szidni.
2016. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
47%

Nem is tudom...


[link]

2016. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
42%
Szélsőjobbosok többségében ilyenek. Meg szeretnek vandálkodni meccseknél. Hozhatnék ide pár cikket szélsőjobbosokról hogy miket műveltek de a google neked is barátod.
2016. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Azért,mert az ő világképükben eleve a nő egy másodrangú személy.


"tudja hol a helye",stb.


Akkor pl megint az abortusz létjogosultságáról vitatkoznak férfiak.


Ja,és nemrég láttam egy amerikai műsort,ahol a pap bácsi próbálta elmagyarázni az anyának,hogy a férfi a "család feje",és neki minden döntését el kell fogadnia.

2016. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem azok bánnak legrosszabbul a nőkkel, akik szerint tilos szülniük és harcolnak a nők szülésének „betiltása” érdekében, viszont a nők megerőszakolása miatt már nem emelik fel a hangjukat.


[link]

[link]

[link]

2016. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Írhattam volna több leírást a kérdembe, mert látom sokan elég tudatlanok.


A hagyomány nem értem, hogy miért sértené meg a nők jogait, emberi méltóságukat.


Az, hogy a nők dolga az, hogy a gyereket felneveljék, végezzék a házi munkákat és erkölcsös életet éljenek nem értem miben jogtipró?


A hagyományos családnak ez az értéke.

A szélsőjobboldal családmoddellje is erre épül pl. a hungarizmus.


Az, hogy a lányokat, nőket erkölcsösen nevelik, nem engedik őket diszkóba az, nem, hogy nem az ő jogaik sárba tiprása de egyenesen az ő VÉDELMÜK.


A feminizmus nem a nők mellet van ha nem a férfiak ellen és a lémyege az, hogy a nők túlságosan szabadok legyenek ha úgy tetszik erkölcstelen és hedonista életmódot éljenek pl a francia feminsták a prostitúciót is támogatják


A konzervatív, hagyományos értékek szerint fontos a hölgyek iránti tisztelet, a mai modern világban azonban a bunkósággal udvarolnak.


A feministák a bevándorlók és a kissebségek védelme mellett foglalnak állást.

Pedig a négerek, muszlimok és cigányok nem éppen a kultált udvarlásukról híresek.


A legtöbb nemi erőszakot és lányalázást ezek a kissebségi csoportok követik el.

És ezeknek a csoportoknak a jogait védik a liberálisok.



Tehát a hagyományos értékek(amelyek ellen vannak a feministák) szerint fontos a lovagiasság, nők iránti tisztelet, a mai modern világban pedig a bunkón udvarlás népszerű.


Leírtam a tényeket, remélem így már értitek.

2016. jan. 28. 19:11
 7/34 anonim ***** válasza:
71%

Mióta zavarják a széljobbot a tévhitek? :D Kérdező le is írt párat rögtön ténynek nevezve őket...


Az egyik probléma a gondolkodásoddal, hogy nőket nőként kezeled és nem emberként. De szíved joga így gondolkozni, viszont nincs jogod kötelezni erre másokat.


A másik probléma a gondolkodásoddal, hogy úgy próbálod a nőket védeni, hogy korlátozod a szabadságukban, ahelyett hogy a férfiakét korlátoznád, hiszen tőlük kell védeni őket az írásod szerint. A férfiakat ne engedjék diszkóba. A feminizmus nem azért harcol hogy hedonistaként éljenek a nők, hanem hogy hedonistaként élhessenek.


Remélem így már értitek.

2016. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

"ahelyett hogy a férfiakét korlátoznád, hiszen tőlük kell védeni őket az írásod szerint. A férfiakat ne engedjék diszkóba"


Természetesen a férfiakra is vonatkoznak az erkölcsi törvények az eszménk szerint.


Egyébként nem hinném, hogy megértetted volna amit leírtam.

2016. jan. 28. 19:52
 9/34 anonim ***** válasza:

Szerintem rengetek mindenben túloznak a neofeministák(mert ugye a klasszikus feminizmus eredetileg a szavazati jogról és választhatóságról szólt), de a mai modern világban ugyanúgy ostobaság olyan dolgokat erőltetni ami már látványosan nem működő képes, röviden egyik oldalnak sincs teljesen igaza.

Mondjuk én amondó vagyok, hogy hadjuk meg a nőknek a valasztás szabadságát, hisz ez az ő életük, majd ők eldöntik mit kezdenek vele.

És kedves kérdező azzal, hogy te ,,megvédenéd" a nőket az erkölcsi zülléstől, azzal, hogy nem engeded bulizni őket rámutatsz arra, hogy a feministák mi ellen kűzdenek, hogy egyes hìm egyedel infantilizálják őke.

2016. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
32%

"viszont a nők megerőszakolása miatt már nem emelik fel a hangjukat. "


És szerinted kik erőszakolják meg a nőket?

Pont az ilyen erős vallásos nevelést kapó,a "szex bűn" családból kikerülő lelki nyomorult egyének.


A szexuális elfojtás(vallásos embereknél gyakori) eredményezi a legtöbb nemi erőszakot.

2016. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!