Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted hazaáruló-e az, aki...

Szerinted hazaáruló-e az, aki elhagyja az országot?

Figyelt kérdés

Senki se értse félre, nem provokálni akarok, a kérdés nem a véleményemet tükrözi, csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek elárulja e a hazát az, aki cserbenhagyja, s külföldre költözik?


A haza szolgálatán értem ezalatt, hogy tudásával, munkájával tovább gyarapítsa, jobbá tegye szülőhazáját, nem pedig idegen ország zsebébe tömi a pénzt.


Még egyszer leírom: a kérdést nem provokációnak szántam!!!



2016. jan. 30. 19:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem hazaáruló.

Nem is azokra szokták mondani, akik a magasabb fizetésért, hogy normálisa eltudják tartani a családjukat, külföldön vállalnak munkát.


Hanem azokra, akik kimennek és köpködnek az országra.Mint a fióka, aki belepiszkít az eredeti fészkébe.

2016. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%

Ugyan...:)

HADBÍRÓSÁG!!!!!

2016. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%
A Magyar Népmese is sokszor kezdődik úgy, hogy "elindult szerencsét próbálni".
2016. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Én is külföldi munkavállaló vagyok. Az ember jobbat akar, egy élete van, többet akar és ha itthon nem megy, megy máshol. Ezzel nincs is nagyobb gond.


Én azokat nem bírom, akik pár nap után már britebbek a britnél, németebbek a németnél, már azon a nyelven álmodnak, ott minden jobb, még a .zar sem annyira büdös mint itthon, különben is a magyar nép már megérett a pusztulásra, ő már megszakított minden itthoni kapcsolatot, neki már új hazája van, stb.

De azért minden nap magyar fórumokon gyalázkodik.

2016. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Carragher_x ***** válasza:
46%

Sosem értettem, hogy a "hazaáruló" fogalmát hogyan lehet szubjektívan értelmezni, amikor teljesen objektív fogalom.


Nem, az, hogy vki elhagyja az országot, az nem hazaáruló, sőt az sem, aki szidja az országot.

2016. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Azok a hazaárulók akik miatt külföldre kell menekülni a megélhetésért.
2016. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Legfeljebb Orbán- és Fidesz-áruló.
2016. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem szintén az olyanok azok akik fröcsögnek.


Vagy nem is, rájuk inkább a retardált jelző passzol jobban. :)

2016. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%

Attól függ:


Ha vészes helyzet van Magyarországon, háború, polgárháború és akik annak hatására külföldre menekülnek ahelyett, hogy harcolnának azok hazaárulók.


Az ilyeneknek nem kell más mint egy hadbíróság és egy BUM..

2016. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
ma 19:34 Ő adta meg a helyes választ. Nekem is volt ismerősöm két év mosogatás után alig tudott magyarul , persze csak megjátszotta. És el mesélte hogy nem volt benne biztos hol szálljon le a buszról mikor hazajött a falunkba.
2016. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!