Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én szerintem veszett ki...

Nemzeti_Harcos kérdése:

Csak én szerintem veszett ki az emberekből az állam és a nemzeti imádata?

Figyelt kérdés
Szerintem a TV-ben kötelezően levetítendő propagandaműsorokkal (pld. a paksi atomerőműt dicsőítő balett-előadás) helyre kellene végre a tomboló liberalizmusban állítani a nemzet iránti feltétlen kötelességtudatot.
2016. febr. 17. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki más szerint is, csak szerintünk ez egy jó dolog. Az állam egy rakás korrupt milliárdos. Mindig az volt és mindig az is lesz. Semmi imádni való nincs rajtuk.
2016. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Jó.

Most már tényleg nem hiszem el, hogy nem direkt csinálod.

2016. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%

Ilyen liberális vezetőségtől nem lehet sokra számítani!

Elég csak abba bele gondolni, hogy kik irányítják a politikát, a gazdasági, pénzügyinket és ki tartja kezébe a sajtót? :-) Én úgy gondolom ebben az országban a tudatos népbutítás folyik. És sajnos akik eszik-isszák avannak olyan emberek nem lesz jobb a helyzet! Aki egy kicsit

2016. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A Nemzeti Harcos önjelölt vagy megválasztották és kiket képvisel ?
2016. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%

BOCSÁNAT! VÉLETLENÜL HAMARABB ELMENT!

Szóval a gondolatom a következő:

Ilyen liberális vezetőségtől nem lehet sokra számítani!

Elég csak abba bele gondolni, hogy kik irányítják a politikát, a gazdasági, pénzügyinket és ki tartják kezükben a sajtót? :-) Én úgy gondolom ebben az országban a tudatos népbutítás folyik. Sajnos mindig vannak olyan emberek akik eszik-isszák a média minden szavát!Úgy gondolom a Magyarok széthúznak és nem összetartanak!

2016. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"paksi atomerőműt dicsőítő balett-előadás"


Nem csak ez a propagandaműsor, hanem az is, hogy 15 percenként nyomatják, hogy a "Magyar reformok működnek!"

Na de ennyire???


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

A paksi atomerőművet dicsőítő balettot őszintén megmondva el sem tudom képzelni. Biztos szép, jó és látványos, de hogy hogyan nézhet ki... Lövésem sincs.

A nemzet iránti feltétlen kötelességtudat meg egy olyan dolog, amihez manapság túl jól informált az emberek nagy része. Védem, szolgálom az államot a végsőkig - és mit kapok érte cserében? Működésképtelen egészségügyet, megbízhatatlan tömegközlekedést, kátyús utakat, több órás várakozást a hivatalokban egyetlen pecsétre, munkáját végezni képtelen rendőrséget, értelmetlen állami látszatprojekteket, átláthatatlan, mindent megfojtó adórendszert, kézen-közön eltüntetett közpénzeket. Marhára megéri a lelkedet is kitenni az államért, miközben az állam igavonó marhaként tekint rád. A Kádár-prolinak persze nincsenek ilyen gondjai, lehúzza a műszakját a gyárba', hazamegy, bekapcsolja a TV-t, zabálja a virslit, vedeli a sört, azt' minden jó. A rezsit ki tudja fizetni valahogy, valami óccsó kajára is telik, a többi kiadás meg az úri nép passziója, neki aztán se színház, se mozi, se könyv nem kell, vállalkozni sem fog, nem zavarják a világ dolgai, csak villogjon a képernyő, dőljön a mocsok a TV-ből, amíg el nem alszik előtte. Na, az ilyennél elhiszem, hogy lehet tűzzel-vassal erőltetni a nemzet és az állam iránti kötelességtudatot. De aki ennél egy kicsit is többet lát a világból, az hamar rájön, hogy ezt az államot ebben a formában nagyon nem érdemes szolgálni.

2016. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem imádni kell hanem ahhoz méltó módon élni.

Az elvakult nacionalizmus pontosan ugyan annyi kárt okoz, mint a "tomboló liberalizmus".


A mai "liberalizmus" és a mai "nacionalizmus" valami elkorcsosult, karikatúra szerű, utálattal teli fajtái az akkori ideológiáknak. Lassan már köszönő viszonyban sincsenek az akkori eszményekkel.


Szélsőséges acsarkodás megy és többek között ebbe (is) roppan bele az ország.

2016. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
ez már nem az a világ,ahol az emberek büszkék a hazájukra,főleg orbániában.a világot írányító hatalmak ,elintézték az összes nemzeti érzelmű országokat ,olyan vezetőket raktak oda akik pénzért a jóanyjukat is megeszik,kanibálokat és szabadon garázdálkodhatnak,cserébe nem ugatják meg a nagyokat.
2016. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A szélsőséges acsarkodást vajon kik provokálják? :D

Pontosan azok akikről orrba-szájban szólnak a híradások! :D

Anno a 80-as években amikor még a ruszkik hátsójának a nyalása ment, többször lehetett találkozni a médiában nemzeti öntudatra sarkalló történésekkel,zenékkel, termékforgalmazással és még sorolhatnám... Vajon most miért nem engedik ezek elterjedését? Miért gátolnak, miért kell szégyellenem, hogy Magyar vagyok??,,

2016. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!