Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is hazaárulás az,...

Szerintetek is hazaárulás az, hogy Orbán aláírta a kötelező betelepítési kvótát?

Figyelt kérdés
Becsapta az egész országot és a menekülteknek adott így igazat.

2016. febr. 21. 19:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

# 19/19 Időpont ma 22:06


Egyrészt még mindig nem vagyok balos. Másrészt, aki hazudik, az te vagy.


"Fogalmad sincs mi volt itt, a szélsőjobb tucatszámra hordta fel a gépfegyvereket a fővárosba, nem egy ilyen szállítmányt lepleztek le és mindenki tudta hogyha a zavargások vidékre is átterjednek bevetik a hadsereget is."

Persze, mi lesz a következő? Személyesen GYF ült a lovasroham élén? Szélsőjobbnál mi a 'csát keresett gépfegyver? Ha meg az volt náluk, miért ne lenne jogos a honvédség bevetése? Össze-vissza zagyválsz.


"Amikor a mellemet állót lőtték meg és folyt belőle a vér vagy embereket vertek össze a nyílt utcán, fel tudod ezeket fogni?"

Fel. Erről beszéltem te ökör, amikor azt mondtam, hogy összemosódott a csőcselék, meg a békés tüntető tömeg a Kossuth térről. És azt ki ne találd nekem, hogy éles lőszert használtak, mert akkor menten elhányom magam.

És igen kapott a csőcselék is, meg a békés is. De az egészet valami szándékos népirtásnak reklámozni undorító. _SENKI_ nem tudta mit csináljon. Kaptak ellentétes parancsokat, meg volt olyan is, hogy a nagy büdös semmit. _EMBEREK_ voltak a túloldalt is, felfogod? És igen, ha 10 ember egymás után molotovot dobál felém, a 11.-től is arra fogok számítani.


"De mindegy befejeztem veled, nyomjad tovább a balos hazugságaidat, az ilyen amnéziás emberek miatt tart itt az ország, egyik évben megszavazzák a baloldalt, majd a Fideszt és csodálkoznak hogy mindenki lop, csal, hazudik és nem változik itt semmi."

Se a baloldalra se a fityiszre nem szavaztam soha. Gondolkodni kéne, mielőtt beszélsz.

2016. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
85%

Habár senki nem a 2006-os zavargásokról kérdezett, akkoriban óriási zűrzavar volt. Emlékszem szélsőjobbos politikusok "katonai juntának" hazudták az eseményt.

Érdekes a csőcselék, a balhézni akaró banda most hallgat mint a sír, hogy van ez?

Tényleg a legfőbb baj a zűrzavar volt.

2016. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
84%
Gyurcsány nem lövette az ellene tüntetőket, térjél már észhez. Az ilyen 300Ft-os vizitdíjhoz hasonló bűnökért őrjöngő csőcselék az más, azokkal saját költségen csináltattam volna meg amit összebsztak, csak azután lövettem volna őket. Nézd már meg azokat akik mostanában tüntetnek, érzékeled esetleg a különbséget? "Véreskezű Gyurcsány", ez külön szánalmas :DDD
2016. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Én most 1000-szer jobb miniszterelnöknek tartom Gyurcsányt, mint Orbánt ! Nem voltam soha sem Gyurcsány párti, de azt ismerjük el, hogy Gyurcsány alatt nem volt ennyi szegény ember, volt 13. havi fizetés és nyugdíj és az Euró is 300 forint alatt volt. Gyurcsány az öszödi beszédben beismerte, hogy hazudott, amivel nálam pozitív benyomást tett, akkor is ha a többségben nem. Én az őszinteséget szoktam díjazni. Orbán sosem ismeri el, hogy hazudott, nyomorba döntötte az országot, ma 4.6 millió ember él a létminimum alatt vagy közelében, ami az ország 46%-a ! Tehát 4,6 millió ember szegény ! Orbán alatt nincs 13. havi fizetés és nyugdíj sem !
2016. febr. 22. 19:58
 25/36 A kérdező kommentje:
Én most 1000-szer jobb miniszterelnöknek tartom Gyurcsányt, mint Orbánt ! Nem voltam soha sem Gyurcsány párti, de azt ismerjük el, hogy Gyurcsány alatt nem volt ennyi szegény ember, volt 13. havi fizetés és nyugdíj és az Euró is 300 forint alatt volt. Gyurcsány az öszödi beszédben beismerte, hogy hazudott, amivel nálam pozitív benyomást tett, akkor is ha a többségben nem. Én az őszinteséget szoktam díjazni. Orbán sosem ismeri el, hogy hazudott, nyomorba döntötte az országot, ma 4.6 millió ember él a létminimum alatt vagy közelében, ami az ország 46%-a ! Tehát 4,6 millió ember szegény ! Orbán alatt nincs 13. havi fizetés és nyugdíj sem és 300 felett van az euró árfolyama !
2016. febr. 22. 19:59
 26/36 anonim ***** válasza:
Emberek, komolyan nem értem, minek egymásnak esni két ekkora tróger miatt. Gyurcsány is egy kalap sz.... és Orbán is az.
2016. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
A politika miatt békés emberek képesek egymás torkának esni. Valóban kár ezen vitatkozni, egyik 19 a másik 1 híján 20. A menekültpolitikáról meg annyit, hogy ő sem tud széllel szemben hugyozni. Ennyi.
2016. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Olyan jó, hogy megint meghülyített mindenkit a ballib média...


Orbán aláírt egy zárónyilatkozatot, amely 40000 ezer bevándorló ÖNKÉNTES alapon történő szétosztásáról szól, amelyből Magyarország 0-t, ismétlem 0-t vállal magára...


Ennyi történt. Egyébként az Európai Bíróságon megtámadtuk a kvótarendszert a 2 millió aláírással, még tart az ügy.


Amúgy meg nekem Vona javaslata tetszene, hogy egy európai szintű népszavazással kéne megakadályozni a kvótákat, hogy belássa végre Merkel, Juncker és Schulz, hogy az európai nép nem kér a migránsokból!

2016. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Ha meg az Unio megvonta volna a tamogatasokat, akkor meg azert nyavognatok...szanalmas banda.

Elkene gondolkozni, erdemes elolvasni az elottem valaszolot.

Gyurcsany meg tovabbra is bolond, de mehettek vele nyugodtan kezen fogva a migransokat udvozolni.

2016. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Látom a baloldal a médiát kihasználva újra "mossa az agyatokat" - Orbán semmiféle kötelező betelepítési kvótát nem írt alá.
2016. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!