Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire naivak az emberek?

Ennyire naivak az emberek?

Figyelt kérdés

Először is, nem provokáció, nem uszítás. Nem vagyok fasiszta, trappista, neonáci, emberevő, csak egy jobbik szavazó.

Mondjátok már meg nekem, miért van az, hogy itt marjátok egymást? Minek tesztek fel olyan kérdéseket, amik más pártokat járatnak le? Mit akartok elérni vele? Hátha megváltozik a másik véleménye, és másra fog szavazni? Nem édes mindegy ki mire szavaz? Komolyan nem értem az embereket... imádtok balhézni? marakodni? Ahelyett hogy elfogadnátok, a másik véleményét! Az mszp-sek, a liberálisok, viszolyognak a jobbikosoktól, ha barikádot linkelnek be, a jobbikosok viszolyognak a többitől ha indexet linkelnek be...


MSZP-sek, Jobbikosok, Fideszesek, Liberálisok (a kreténebb fajtából) miért nem bírjátok elviselni más véleményét? Miért nem hagyjátok a fröcsögőkre rá a véleményüket? Nem bírjátok megváltoztatni a másik embert érvekkel! Annyira nehéz megérteni?



Nem kellenek ezek a hülye dumák, hogy "Mert Jobbikosok így, Jobbikosok úgy", jobbikosok között is vannak kretén állatok, mint ahogy a többi párt között is, találkoztam már itt vadbarom jobbikossal, kretén mszp-sel, elmebeteg liberálissal. Aki provokatív, másik pártot lejárató kérdéseket tesz fel, annak mi a célja vele? De komolyan.


Kíváncsi vagyok, tudni fog-e valaki érdemben, értelmesen válaszolni erre az egyszerű kis kérdésre.


2010. ápr. 1. 09:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom! De szebb jövőt!;)
2010. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
59%
Nehéz a liberálisok élete...
2010. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
87%
A harc a bizonytalan szavazókért megy, akinek már van preferenciája azt nem a gyakorikerdesek.hu fogja meggyőzni hogy változtasson.
2010. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

Köszi. Szebb jövőt!


Lehet, hogy nehéz, de nem tudom, hogy akkor miért nem mennek pszichológushoz...

2010. ápr. 1. 10:08
 5/53 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom... nem a gyk. fogja meggyőzni a bizonytalanokat, főleg nem ilyen állatmódon, ahogy itt tudnak dumálni az emberek.
2010. ápr. 1. 10:09
 6/53 anonim ***** válasza:
43%

a dolog egyszerű. ez amolyan adok-kapok.

én sokszor már azon vagyok, hogy inkább nem is válaszolok, de amikor teleirkálnak mindet egy tonna hazugsággal baromsággal és akkor alatta mindenki helyesli, akkor van, hogy nem bírom már.


igazából az lenne a legjobb ha nem lenne politikai topic az oldalon. de a készítők tudják, nekik jó, hogy van látogatottság, a színvonal már másodlagos:)


én sosem meggyőzni akarom az embereket, csak szeretném ha korrektek lennének.

2010. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

A másik kedvenc kérdéskategóriám:


"Szerinted ki fogja nyerni a választásokat?"


"Milyen lesz az élet, ha az MSZP/Jobbik/Fidesz nyer?"


stb. stb.


Minek néznek? Jósnak? Az ilyen kérdések alatt is csak veszekszik a sok IQ harcos az érveikkel, mert hogy közvélemény-kutatás, mert hogy tények... kit érdekel? Majd kiderül nem?

2010. ápr. 1. 10:13
 8/53 anonim ***** válasza:
44%
Nézd, én próbáltam érvelni. Nem vitázni, érvelni, tényekkel a jobbik meg amúgy a jobboldali szavazók felé, de bevallom, volt amikor én is indulatosan írtam. Na, ha egy ilyet lepontoztak, azzal nem törődtem. De tegnap, amikor belinkeltem a hivatalos választási adatokat, és azt pontozták le, eldöntöttem, hogy _ezekkel_ még ennyire sem fogok kesztyűs kézzel bánni. Hogy engem, egy liberális embert nem kedvelnek, azt megértem, de hogy a tényeket és az adatokat semmibe veszik, az számomra tragédia.
2010. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

73% Lehet hogy igazad van... én is valahogy így szoktam.


A kedvencem az volt, mikor egy liberális hozzászóló belinkelt egy tényt, amit egy jobbikos szavazó, hazugságnak titulált... holott feketén fehéren le volt írva.


De a liberálisokat meg az mszp/fidesz szavazókat sem kell félteni. Nekik is lehet linkelni akármit, csak a saját hülyeségüket okádják, azt olvassák el ami érdekli őket, arra válaszolnak ami tetszik, valahogy azt látom, hogy a tények tényleg makacs dolgok, és veszekedésre készteti az embereket.

2010. ápr. 1. 10:15
 10/53 A kérdező kommentje:
30% pont rád gondoltam az előző hozzászólásomban.
2010. ápr. 1. 10:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!