Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz harmadik világháború?

Lesz harmadik világháború?

Figyelt kérdés
A jobbik egyik célja, hogy visszaállítsák nagy magyarországot. Nem fogják visszaadni csak úgy. akkor ebből lehet, hogy háború lesz? De mondjuk a jobbik most nem fog kormányra kerülni, de ez azért durva nem? Én félek...
2010. ápr. 1. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem lesz harmadik világháború. Vona azt mondta hogy ezt a "háborút" papíron akarja megvívni, és nem a közeljövőben.
2010. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jobbik egyik célja, hogy visszaállítsák nagy magyarországot. Ezt honnan veszed? én csak olyan kijelentést hallottam, hogy a trianoni békeszerződést felül kell vizsgálni, Magyarországnak hadserege sincs, 20év alatt azt is tönkretették. Mégis mivel harcolnánk?:D kapával kaszával? más meg jönne tankkal s repülőkkel, esélyesek lennénk :D Gondolkozz...
2010. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha itt háború lenne, az se lenne világháború, csak Kárpát-medencei, szóval nem kell félned;)
2010. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én szívesen harcolnék kapával és kaszával. legalább harcolok a hazáért! :D

Akkor jó. megnyugodtam :D XD!

2010. ápr. 1. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:

én szívesen harcolnék kapával és kaszával. legalább harcolok a hazáért! :D

Akkor jó. megnyugodtam :D XD!


Aztán az első tank átmenne rajtad. Ikszdé.

2010. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek elégséges erőforrások egy totális háborúhoz. Napelemmel nem lehet hajtani a tankot, mert marha hülyén néz ki, ha jönnek az esőfelhők, és leáll a cucc. Nem is lenne győztes, csak kevésbé vesztes.
2010. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lesz harmadik világháború, de nem a Kárpát-medencében. Azt honnan vetted, hogy vissza akarják állítani Nagy-Magyarországot?:DD
2010. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"én szívesen harcolnék kapával és kaszával. legalább harcolok a hazáért! :D "


Én puszta kézzel is mint Petőfi :P


Szerintem ha egyszer lesz 3ik világháború, az 10gombnyomásból fog állni:D 10szupernukleáris atombomba és annyi a földnek.

2010. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!