Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szeretnek az MSZP-s /...

Jeffrey Spender kérdése:

Mit szeretnek az MSZP-s / DK-s nyugdíjasok saját pártjaikban többszöri arculatváltás után is?

Figyelt kérdés
Egyszer ezek a pártok politikusaikkal (a kiszakadás előtt) látványosan kerülték a liberális dogmákat (pl. homoszexuális házasodása), gyakorolták erőteljesen a Keleti nyitást, és akkor is már volt egy keménymagjuk, fanatikus táboruk, és most, hogy ezeknek az ellenkezőjét vallják, most is velük tartanak híveik, az ilyen szavazók mit szeretnek pártjukban / politikusukban többszöri arculatváltás után ?
2016. márc. 3. 19:42
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
már helyett mást akartam írni
2016. márc. 20. 21:51
 32/34 MolotovPunk ***** válasza:

Svédországban is vannak környékek,amik nagyon jók (elitek) és vannak,amik lepukkantabbak.Unokatestvérem viszonylag jó helyen él.Malmöben egy módosabb negyedben.Azon a részen nagyon kevés muszlim van.És az ő környékén lévők dolgoznak.Mellesleg Magyarországon is vannak olyan helyek,ahol egyedül mászkálva az éjszaka közepén lehet leütnek vagy kirabolnak.Mint mondtam,ez környéktől függ.Minden országban előfordulnak veszélyes helyek.

Budapest Keleti pályaudvar éjszaka...vagy József utca.Jártam régebben arra is sokszor éjszaka.Láttam ezt azt.


A másik válaszodra pedig annyit reagálnék,hogy az SZDSZ lassan előbb utóbb kimúlt volna.Azt pedig nem nagyon tudom elhinni,hogy z MSZP kormány alatt tömegesen jöttek volna be ide migránsok.Egyébként az a nagy helyzet,hogy ebbe az országba már senki sem akar jönni.Határon túli magyarok sem már,mert lassan már környező országokban is magasabb az életszínvonal,mint itt...és nekem ne akard azt bemagyarázni,hogy mai világban ez nem számít,mert igenis nagyon fontos tényező ez is.

2016. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Nem akarod megérteni, hogy értem, hogy senki sem akar ide jönni, mégis szétosztanák a brüsszeliek itt.


Kimúlni kimúlt az SZDSZ 2009-ben, de képtelenek eltűnni a politikából Kuncze Gábor - Horn Gábor - Eörsi Mátyás - Fodor Gábor és szintén elborult utódaik. Nekik nem elég, hogy sokadik, névtelen képviselőkként kapnak a koncból, ők irányításmániásak, nem bírják ki, hogy ne irányíthassák partnerjüket és ne szerepeljenek a médiában. Lehet az MSZP alapból nem olyan elvetemült, mint amilyennek sikerült bemutatkoznia, de a valóságban olyanra sikeredett, mert nem sikerült önállóan megszereznie a szavazatok döntő többségét - csak koalíciós partnerrel sikerült elérnie és ilyenkor a kisebb koalíciós partner irányítja úgy a nagyobbat, mint ahogy a farok csóválja a kutyát.

2016. márc. 20. 22:35
 34/34 MolotovPunk ***** válasza:

Igen volt ez a mondás annak idején,hogy farok csóválja a kutyát,de azért az kicsit túlzás volt.

Egyébként nem hiszem,hogy a volt SZDSZ helyett lenne egy olyan neoliberális párt,ami bejutna parlamentbe.

Mert azokat az elveket ma már kevesen képviselik.

Az LMP meg teljesen más kategória.Persze valamilyen szinten liberális,de nem olyan nagy mértékben,mint az SZDSZ volt...Egyébként szerintem az LMP a legnormálisabb baloldali párt jelenleg.

MSZP pedig Együtt,DK meg hasonló pártokkal lépne koalícióra (talán LMP-vel is) és egyáltalán nem biztos,hogy az a program menne,mint anno 90es években és 2000es években ment náluk.


Egyébként ne hidd azt,hogy a Fidesz jobb alternatíva ezektől.Rengeteg kárt okoztak az országnak az elmúlt 6 évben.(Földtörvény,Mutyiboltok,alkotmánymódosítások saját javukra stb...)

Bár gondolom te Jobbikkal szimpatizálsz.

2016. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!