Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy ilyen mozgalmat?

Támogatnál egy ilyen mozgalmat?

Figyelt kérdés

Szociálisan érzékeny lenne. Támogatná a minimálbér 100 ezer forint körülire emelését, ezzel párhuzamosan az erőteljes adócsökkentést, hogy a munkáltatóknak ne kerüljön egy 100 ezer forint nettót kereső alkalmazott több, mint 200 ezer forintba.

Ha több pénze lenne a lakosságnak, akkor többet költenének és beindulhatna a termelés az igények kielégítésére. Ez remek lenne.


A migránsokat megállítaná a kerítéssel. Amelyik átjut, azt vinnék egyből az osztrák határhoz, hadd menjen a németekhez. Úgy is nekik kellettek, nekünk ehhez semmi közünk. Ez az ő saruk, Merkel mami hívta őket be.


Valódi felelősségre vonás történne. Amelyik politikus bűnösnek bizonyul, annál vagyonelkobzás lép érvénybe és élete végéig börtönbe kerül, hadd dolgozzon az államért. Valamint kiszednénk belőlük a többi bűnös nevét is, attól nem kéne félni.


Előtérbe helyezné a tudományt a vallással szemben. Nem Semjén Zsolti lenne a miniszterelnök-helyettes és a főattrakció, hanem egy valóban értelmes és logikus ember. A technikai szint fontos hangsúlyt kapna.


A mozgalom tagjai valódi, bőrből készült, vörös-fekete formaruhát kapnának (ezek lennének a mozgalom hivatalos színei), nem járnának öltönyben és nyakkendőben, mert az baromi ronda és kényelmetlen.


Most ilyeneket nem mondok, hogy korrupció felszámolása, egészségügy és oktatás támogatása, mert ez egyértelmű és csak sablonosnak vennének.


Aki tud, még írhat okos dolgot.


2016. márc. 13. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem. Én úgy gondolom, hogy az embereknek joguk van oda menni ahova akarnak. Ja, lassan egyedül vagyok ezzel az országban, tudom. De attól még ez a véleményem. "


Gondolom ha az otthonodba akarnanak menni már változna a véleményed:)

2016. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

"Nem. Én úgy gondolom, hogy az embereknek joguk van oda menni ahova akarnak. Ja, lassan egyedül vagyok ezzel az országban, tudom. De attól még ez a véleményem. "


Te valami betörő féle vagy?

2016. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Valóban sok hülyeséget is írt, de van egy-két jó dolog is, amiről írtam, hogy a PM programjában szerepel (és én egyetértek vele).


">Támogatná a minimálbér 100 ezer forint körülire emelését<

Ez nem így működik. Ha idáig 100 forint volt a kenyér a pékségben, de felmegy a pék bére is és a még vásárolni is többet vásárolnak az emberek, akkor a kenyér ára is felmegy. Inflációnak hívják, tehát számszerűen több pénz, de vásárlóértéke nem nő."

Többkulcsos adóval, a minimálbér adójának csökkentésével, stb. igenis megvalósítható az, hogy a minimálbér nettó 100E-s keresete ne okozzon a munkáltatónak többletterhet, a feketemunka is kevesebb lenne. A nagyobb jövedelmek nagyobb megadóztatásával ellensúlyozni lehetne ezeket.

Bővebben itt: [link]


"Előtérbe helyezné a tudományt a vallással szemben."

Hogy ő hogy gondolta, azt nem tudom, én úgy gondolom, hogy a politikának nem kellene se pro se kontra beleszólni a vallásba, viszont az oktatás kritikus helyzetben van, annak kikupálására igencsak rá kellene feküdni.

2016. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Előtérbe helyezné a tudományt a vallással szemben."

Amíg ilyen tudatlanságból fakadó hülyeségeket hirdet ez a "mozgalom", meg a bőrruha, addig nem.

A többi meg sablon, egy párszor már hallottuk a kampányszövegekben, aztán úgysem lett belőle semmi.

2016. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a(z elképzelt) mozgalmadnak f...ngja sincs pl. a pénz működéséről. Ha lenne, akkor nem pénzben ill. minimálbérben látná a megoldást, hanem a pénzrendszer lecserélésében.


Úgyhogy nem, nem támogatnám.

Én a független, szabad polgárságot támogatnám, nem a vezérek, mozgalmak által orránál fogva vezetett birkacsordát.

2016. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!