Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország mikor lesz jó...

Magyarország mikor lesz jó hely, ahová szívesen visszaköltöznek a külföldre menekült százezrek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha javul a megélhetés, nő az életszínvonal.

Ugyanis, szinte mindenki ezért megy el.

2016. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Az rendben, de ez mikorra várható?

2016. márc. 17. 08:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2150 környékére?
2016. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Én nem teljesen értek egyet az elsővel.


Habár a magas életszínvonal is fontos, egyeseknek más igényei is vannak.


Nekem pl fontos lenne egy kiszámítható és korrekt jogi és politikai környezet, ami most hiányzik (az életszínvonalammal elégedett vagyok, de gondolkodom a külföldre költözésen a jogi biztonság hiánya miatt).

2016. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Olyan, soha nem lesz egy országban sem, hogy mindenkinek jó. Most is vannak akik jó helynek tartják országunkat és jól érzik itt magukat.
2016. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen igényeid vannak. Ha nem zavar, hogy te is migráns vagy a beképzelt németek vagy angolok, franciák szemében, csak a pénzre mész rá, akkor neked a kivándorlás a jó. De valaki szegényesebben is jobban érzi magát a saját hazájában, saját rokonai, családtagjai, barátai között, magyar nyelvű környezetben. Valakiben olyan erős a honvágy, hogy nem tud tartósan kint élni.
2016. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most is jo hely, csak nem tudom megfizetni. Amint lesz hova, koltozok vissza. Csak a problema ott van, hogy vagyunk oten (apam is velunk el es ket gyerekem van), dolgozunk ketten, berlunk egy nagy lakast Parizsban. Megelunk, nem mondom hogy kiralyian, de korrekten.

Otthon kapasbol harmadennyit ha keresnek mint most, felesegem (orosz, nem beszel magyarul) nem keresne semmit. Ebbol kene berelnunk egy hasonlo lakast es meg meg is elni. Na ez az amit nem latok megvalosithatonak.

Sajat ingatlanunk meg nincs Magyarorszagon, se nekem, se szuleimnek.

2016. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magyarország Kelet-Európában van. Mindig elelmaradottak voltunk mint Nyugat-Európa.
2016. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd ha a kádárista gondolkodás és a magyar mentalitás eltünik a föld felszínéről.
2016. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a multikulti haza zavar!
2016. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!