Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a cigánybűnözést...

Miért csak a cigánybűnözést hozza fel a JOBBIK állandóan? Férfibűnözés is van, arról miért nem beszélnek?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg, hány női és férfi börtön van Magyarországon. Sokkal de sokkal több férfi börtön van.

Erről miért nem esik szó soha?

(engem nem zavar, hogy a cigánybűnözésről is szó van, de erről is illene beszélni szerintem)


2016. márc. 22. 22:24
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
És most hagyjuk, hogy biológiailag különbözőek vagyunk, egy normális társadalomban, ilyen tekintetben ez nem kéne, hogy problémát jelentsen.
2016. márc. 22. 22:25
 2/53 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom.

Én már jó ideje nem hallom, hogy a Jobbik felhozna bármit is.

2016. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
77%
Nőbűnözés is van. Abban a mértékben akkor arról is beszélni kell. Meg a kommunista bűnözésről.
2016. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
62%
A férfiakban több az agresszióért felelős hormon, ez evolúciós szükség, persze, hogy több a bűnöző közöttük.
2016. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
90%
Börtönőrbűnözés is van, tele az összes börtön börtönőrökkel.
2016. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
68%
Ez a "férfibűnözés" tipikus feminácik által kreált fogalom. Mert nő nem lehet bűnöző? Mellesleg a nőkkel jóval elnézőbb mindenki, ezt vedd hozzá.
2016. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 MZ.per.X ***** válasza:
76%

"Sokkal de sokkal több férfi börtön van."

Na de azoknak a 70%-a cigány, innentől sakk-matt. :D

2016. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

#2


Az most mindegy xd, nem ez volt a lényeg a kérdésben :"D


#3


Sokkal kevesebb női bűnöző van, mint férfi bűnöző.


#4


Ez lehet, de pont erről beszéltem, hogy a XXI. században, szégyen ha valakit az ösztönei vezérelnek.


#5


Hát a magyar bv-től nem tudom mit vártál :D. De most maradjunk az eredeti topicnál.


#6


Az most mindegy, vegyük hozzá, még így is sokkal több a férfi bűnöző. Nem femináci duma, csupán tény. Ugyanúgy, mint a cigánybűnözés. Aki ezeket nem látja be, az vak, vagy szándékosan ferdít.

2016. márc. 22. 22:44
 9/53 A kérdező kommentje:

#7


Itt Magyarországon, nézz meg bármilyen más országban a statisztikákat, a tendencia kb. ugyanaz.

2016. márc. 22. 22:45
 10/53 anonim ***** válasza:
97%

"Itt Magyarországon, nézz meg bármilyen más országban a statisztikákat, a tendencia kb. ugyanaz."


De a Jobbik magyarországi párt. Szóval sakk matt. És a cigányság egész népességre vetített aránya még súlyosabbá teszi ezt a bizonyos 70%-ot (kb)...


És a Jobbik nem azért mondja, hogy cigány bűnözés, mert szerintük az összes cigány bűnöző lenne, hanem azért, mert vannak bizonyos bűn elkövetési formák (pl öregezés, lányfuttatás, uzsorázás), amit legnagyobb arányban a cigány származású bűnözők követnek el. Ezeket hívják így összesítő néven.

2016. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!