Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "migrációellenesség" miért...

A "migrációellenesség" miért lenne szélsőjobboldali tulajdonság?

Figyelt kérdés

Nem látok rá okot, hogy miért kellene tapssal fogadni a bevándorlókat.



Demokrácia párti vagyok, nem szeretnék olyan országban élni, mint mondjuk Fehéroroszország.


Azt sem értem,mitől szélsőjobboldali dolog ellenezni a migrációt.


Abban egyetértek a bevándorlórajongókkal, hogy valamilyen módon segíteni kell azokat, akiknek háború pusztít az országában.A kivitelezésben már különbözik a véleményünk.

Szerintem, a közel-keleten kellene biztonsági zónákat létrehozni és oda építeni menekülttáborokat.


Muzulmánok bármilyen betelepülésével, betelepítésével nagyon nem értek egyet.Az iszlámban nem lehet megbízni.Mindig is egy hódító vallás volt.A muzulmánok nem tudnák legyőzni Európát fegyverekkel, helyette legyőzik gyermekáldással.



A menekültszabályozást egy szuverén ország úgy alakítja, ahogy akarja.

Például, Ausztrália elég kemény, Japán meg pláne.

Az EU is szigoríthatna, sőt úgy is szabályozhatná, hogy aki áthalad biztonságos országokon az ne számítson menekültnek.


A lényeg, hogy a betelepítés a lehető legrosszabb megoldás, sőt megoldásnak sem tekinthető, hanem újabb problémákat generál.



2016. márc. 29. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Menekült ellenesség nem szélsőjobboldali, ellenben az hogy nyíltan gyülőlködik az ember egy népcsoport ez esetben az arabokkal szemben az igen is szélsőjobboldali. Személy szerint bal/liberális beállitotságú vagyok de én is ellenzem a migrációt, de én nem mondogatom nyíltan mint jobboldali/szélsőjobboldali ismerőseim hogy ezek jobb ha meghalnának stb.
2016. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert a liberálisok azt mondták.
2016. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
#2 a Liberálisoknak meg Soros? Sorosnak meg az űrlények?
2016. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Ezt az űrlényes-gyíkemberes marhaságot csak ti liberálisok erőltetitek.

2016. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

a migránselelensség és az iszlámtól való tartás normális keresztény, európai szellemiség, önvédelem! a libsik ezt a védelmet akarják kikapcsolni bennünk...mert nekik az idegen a szép, nem a magyar.

amúgy nem vagyok muszlimellenes, ott közel-keletne éljenek tőlem szépen úgy ahogy akarnak. csak ide ne jöjjenek és ne terjesszék a sáriát! mi sem megyünk oda, csak az usa forgatja fel ott az országokat, nem mi magyarok! az egész az usa-ba mehetne, ha már megrenezték a balhét a cia-val!

2016. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
A muszlimánok már 500 éve Európában vannak (lásd Bosznia, Albánia, Koszovó). Úgyhogy akár tetszik akár nem, már részei Európának.
2016. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

"A muszlimánok már 500 éve Európában vannak"


Valójában van az 1300 év is! Az Ibériai-félszigetre 711-ben érkeztek az első muszlim csapatok, ráadásul egész 1492-ig volt önálló muszlim állam a mai Spanyolország területén. Talán ez is magyarázza azt, hogy Spanyolországban jóval kisebb gond az arab bevándorlók integrációja mint a többi nyugati országban, kis túlzással azért mert sosem mentek el!

2016. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez a mi szélsőjobboldali tulajdonság dolog szerintem eléggé értelmetlen. De szerintem a migrációellenesség autokratikus, szabadság ellenes dolog, és ezért hátrányos Európára nézve, ami pont a szabadság földje, ez az egyetlen dolog tette olyan jóvá amilyen.


"Nem látok rá okot, hogy miért kellene tapssal fogadni a bevándorlókat. "


Nem kell tapssal fogadni őket. Én egyszerűen nem értem mi megy végbe a fejetekben. Az hogy valamit nem tiltasz be csak simán a természetes dolog, nem valami imádat. De ha nem akarom betiltani a melegeket, akkor szerintetek imádom őket, ha nem akarom betiltani a migrációt akkor imádom a migránsokat. Be akarod tiltani a gumikesztyűket? Nem? Te perverz, tudom hogy gumikesztyű fétised van és nem bírsz meglenni az imádott gumikesztyűid nélkül. Nem nevetséges?

Bár ez körülbelül a húszezredik alkalom hogy leírom, de hátha legalább egy embernek megragad. NEM IMÁDOM a migránsokat. Úgy gondolom hogy joguk van oda menni ahova akarnak, és ezt a jogot védem. Nem kell imádnom valakiket ahhoz, hogy felszólaljak a szerintem őket megillető jogok mellett. Oké? Ha még egyszer azt olvasom itt hogy imádok valakit mert nem akarom betiltani, akkor esküszöm lefejelem a szekrényemet.


"Demokrácia párti vagyok, nem szeretnék olyan országban élni, mint mondjuk Fehéroroszország."


Szabadság párti vagy? Akkor miért gondolod úgy, hogy ha megfosztasz több százezer embert a szabadságától az jó dolog? Vagy szerinted a szabadság csak akkor jó, ha a te szabadságodról beszélünk?


"Abban egyetértek a bevándorlórajongókkal"


Lefejeltem a szekrényemet.


"valamilyen módon segíteni kell azokat, akiknek háború pusztít az országában.A kivitelezésben már különbözik a véleményünk.

Szerintem, a közel-keleten kellene biztonsági zónákat létrehozni és oda építeni menekülttáborokat."


Ilyen természetesen van, csak éppen nem működik elég jól.


"Muzulmánok bármilyen betelepülésével, betelepítésével nagyon nem értek egyet."


Betelepítésükkel én sem. Csak a szabad mozgásukkal.


"A muzulmánok nem tudnák legyőzni Európát fegyverekkel, helyette legyőzik gyermekáldással."


Mit győznek le rajta? Szerinted mégis mi fog történni? Ugye nem veszed be azt a baromságot, hogy túlszaporodnak minket és bevezetik a saria törvénykezést? Elég sok alkotmányjogi (vagyis 2/3 kellene egy ilyen pártnak), nemzetközi szerződésbeli (rengeteg nemzetközi szerződés is tiltja a saria több pontját, vagyis ki kéne lépni több nemzetközi szervezetből és felbontani mindenféle szerződést), demográfiai (az integrált bevándorlók közt a népszaporulat jelentősen csökken), politikai (a nem integrált, gettósodott bevándorlók nem szavaznak) és szociológiai (az európai muszlimok kevesebb mint fele akar sariát, vagyis még ha 100% lenne az arányuk sem szavaznák meg. Persze ez az emlékeim szerint kb. 40%-os adat elég aggasztó, de aki ilyen muszlimok elpusztítják Európát szöveggel nyomul az egyszerűen nincs tisztában a tényekkel) oka van annak hogy ez nem fog megtörténni.


"A menekültszabályozást egy szuverén ország úgy alakítja, ahogy akarja.

Például, Ausztrália elég kemény, Japán meg pláne.

Az EU is szigoríthatna, sőt úgy is szabályozhatná, hogy aki áthalad biztonságos országokon az ne számítson menekültnek."


Biztosan, csak az a kérdés hogy ez jó lenne-e. A szabadságot propagálná-e az, hogy mindent megteszünk sok százezer ember szabad mozgásának a megakadályozása érdekében? Vagy ebben az esetben elfogadható, hogy teszünk a szabadságukra, mert... ? Ja mert muszlimok, és az ő szabadságuk nem olyan értékes?

2016. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

22:14, "... joguk van oda menni ahova akarnak..."


Nincs joguk oda menni, ahová akarnak. Neked azért van jogod az EU másik tagországába menni, mert EU tagország állampolgára vagy. EU-n kívül oda mehetsz, ahová beengednek. Van, ahová csak turistaként mehetsz, de betelepülőnek nem mehetsz. Van, ahová semmilyen címen nem teheted be a lábad. Mitől lenne egy migránsnak több joga nálad, és oda menni, ahová akar? Ez egy ostoba liberális duma.

2016. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!