Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Divat lett mostanság a "Szebb...

Divat lett mostanság a "Szebb jövőt" köszöntés?

Figyelt kérdés
Az a véleményem, hogy mostanság a sok "divat" jobbikos meg "divat" "nagymagyar" állandóan ezt használja, például utcákon stb... A legtöbben bele sem gondolnak a jelentésében, ugyanolyan frázis lett mint a cső, csá szavak, pedig emlékszem pár éve, a legtöbb embert egyáltalán nem érdekelte. Most lett mindenkinek fontos a hazája? Vagy csak egyszerűen divat jobbikosnak lenni, zsidózni, cigányozni? Mert ne mondja senki, hogy most sokkal rosszabb a helyzet mint mondjuk 1,5-2 éve? Szebb, igazságosabb! jövőt mindenkinek!!!
2010. ápr. 4. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
no comment
2010. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
persze mert mindenki csa divatjobbikos vagy divatmagyar lehet, gratulálok kérdező, nincs olyan, hogy nagymagyar, valaki vagy magyar vagy nem... Aki Magyarországot gyalázza, a történelmünket értékeinket az nem magyar.
2010. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Szebb jövő köszönés először a leventéké volt, aztán a skin headek köszöntek így, majd átvette tőlük a jobbik. ( és még nem is fasiszták, fail)
2010. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért az érdekes, hogy a sok mostani "Szebb jövőt" köszönő ember féléve még azt sem tudta gyakorlatilag mi fán terem a jobbik, eu választás ide-vagy oda. Sok ilyet ismerek szal nem csak a hasamra ütöttem. Másik nem provokálni akarok, csak érdekel azoknak a jobbikosokna is a véleménye akik már vagy 4-5 éve ott vannak. Vagy bocs, hogy ilyen jobbikosok nincsennek. Mert divat lett jobbiknak "szurkolni" meg magyarkodni, ez az igazság még ha fáj is. Kiváncsi leszek választások után meddig lesz még divatban. 1-2 hónap maximum. Aztána z önkormányzatin megint előjön...
2010. ápr. 4. 21:40
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

:DDD


ilyen értelmetlen kérdést :D


a Jobbik divatot csinál :)))


szebb jövőt!

2010. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

" Szebb jövő köszönés először a leventéké volt, aztán a skin headek köszöntek így, majd átvette tőlük a jobbik. ( és még nem is fasiszták, fail)"


bizony jó tudni hogy te is jobbikos vagy xD


Szebb Jövőt! :)

2010. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
A Jobbik egy új erő, ettől fogva , hogy lehet azt mondani, hogy divatjobbikos? pár éve még nem is létezett a Jobbik, irigylitek, hogy ilyen népszerű lett? vagy mi van?
2010. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!(:

Én meg tudom mire vagyok kiváncsi? Hogy kire szavazol majd 1-2-3 év múlva, az előrehozott választásokon :)


Szebb Jövőt!

2010. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én nem irigylek semmit. A jobbik azér tmár elég régen alakult. Ha jól számolok 7 éve. [link]
2010. ápr. 4. 21:43
 10/18 A kérdező kommentje:
Öm nem lesz előrehozott választás ne aggódj.:)
2010. ápr. 4. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!