Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen lenne...

Szerintetek milyen lenne Magyarország, ha annó a nyugatiak valahogy hagyják, hogy pogányok maradjunk és nem kell áttérniük az őseinknek a kereszténységre?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 21:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:
38%

Kedves gyermekjejim!


Az ősi magyar népnemzeti fajnak az a kötelessége, hogy Európát kormányozza és az alsó rendű fajok tanítómestere legyen. Az európai népeknek SZER-tant, magyarságtant, gyógyítást, mágiát és egyéb ősmagyar tudományokat kell oktatnunk, hogy azokat setétségükből és elmaradottságukbul kiemeljük.


Szertani tudományokot Bodnár Erika ősmagyar mestertül is tanulhattok:

https://www.youtube.com/watch?v=gYBvuer4UQw

2016. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 anonim ***** válasza:
18%
Még szerencse, hogy én nem vagyok ennek a "ősi magyar népnemzeti fajnak" a tagja.
2016. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/129 anonim ***** válasza:
36%

"Még szerencse, hogy én nem vagyok ennek a "ősi magyar népnemzeti fajnak" a tagja."


Akkor kedves ecsém te valamék alacsonyabb tudományú fajba tartozol és ki köll téged okíccsunk. Először is írni és olvasni köll megtanulnod! Enékül nem léphetsz magosabb tudományba:

https://www.youtube.com/watch?v=YqUJoMS3kXk

2016. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/129 anonim ***** válasza:
4%

"Először is írni és olvasni köll megtanulnod! "

Tanulok én angolul, de egyszer tanulni szeretnék spanyolul és latinul is, remélem ahhoz is van linked.

2016. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 anonim ***** válasza:
4%

"Elfelejtették bezárni a bolondokházát?"

Éppen az a baj, hogy bezárták és nincs hova menniük.

2016. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/129 anonim ***** válasza:
91%

"Még szerencse, hogy én nem vagyok ennek a "ősi magyar népnemzeti fajnak" a tagja."



Én tagja vagyok.

2016. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/129 anonim ***** válasza:
78%
A szocializmus idején is püfölte a magyar a másik magyart ha az utóbbi nem értett egyet a szovjet uralommal. Ahogy ma is püfölés történik ha valaki nem ért egyet a kereszténységgel és a szolgasággal. De ha annyira jó ez a kereszténység és szolgaság, akkor miért nincs itt Magyarországon is nyugati életszínvonal? Hisz a kereszténységet gyakoroljuk István óta. Ja, mert a keresztény pap azt tanítja hogy légy szegény, tűrd elnyomóid uralmát, mert akkor a mennybe jutsz. Meg azt hogy ha gazdag leszel akkor a pokol vár rád, ezért a gazdagságot add át elnyomóidnak. Nem baj ha lefelé pontoztok de legalább a fejeteket ne csak sapka hordására használjátok. Különben a hazádat is kiveszik alólad az elnyomóid. És a gyerekeid nyomorultabb körülmények közt fognak élni mint te manapság.
2016. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 anonim ***** válasza:
20%

'Nem baj ha lefelé pontoztok de legalább a fejeteket ne csak sapka hordására használjátok.'


Pedig a jelek szerint gondolkodni megbocsáthatatlan bűn a gyakorin.

2016. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/129 anonim ***** válasza:
4%
Komolyan most úgy beszélsz, mintha a magyar lakosság 99%-a mélyen vallásos lenne. Én meg alapból a Pokolba készülök, tudod "Ott jobb a társaság".
2016. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 anonim ***** válasza:
18%

'Egy magyar oldalon ilyen novákhetéra-szerű agynélküli debilekkel értetek egyet, gondolkozzatok már XD'


Mondom én, a bolondok inváziója zajlik XD

2016. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!