Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajuk van sokaknak Soros...

Mi bajuk van sokaknak Soros Györggyel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 22:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
54%

Egy undorító bankmágnás, aki annyira nem tud mit csinálni a milliárdjaival, hogy a számára antipatikus kormányok elleni lázadókat támogatja.

És még nem is mondtam az álhumanitárius szervezeteit sem (a migránspénzelő szervezetek).


Ui: Nem vagyok fideszes.

2016. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
52%

Foleg az hogy Sorosnak tobb penze van es mindig is lesz, mint a Sorost utaloknak.

A tobbi "ok" csak hiszteria.

2016. ápr. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
50%
Sok pénze van és ráadásul zsidó. Ennyi bőségesen elég az átlag egybites prolinak.
2016. ápr. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
87%

Soros Gyöggyel nem az a baj, hogy zsidó meg,hogy sok pénze van.

Hanem, politikai tevékenységével van a baj.


Egy spekuláns manipulátor ez a figura.

2016. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
45%
Mégtöbb kurucos bölcsességet lökjetek, had röhögjünk. :D
2016. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
7%
#5 Kösz hogy élő példával igazoltad amit mondtam. Esetleg elmesélhetnéd hogy melyik nemzetet tette tönkre, vagy arról már nem mocskolódott a kurucinfó?
2016. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az a bajom vele, hogy ő pénzelte Orbán Viktort a 80-as 90-es években.
2016. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
55%

Aki ezt kérdezi, az vagy abszolút naiv kezdő, vagy provokátor.

Csak egy kérdés. Van neked bajod azzal, ha a pénzedet - nem ellopják - elértéktelenítik?

2016. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Pro Patria ***** válasza:
84%

"Kösz hogy élő példával igazoltad amit mondtam. Esetleg elmesélhetnéd hogy melyik nemzetet tette tönkre"

- Nem kell ehhez kurucinfó, felesleges fölényeskedve írnod.

Soros György életrajzóból is kiolvashatod, hány ország területéről tiltották ki hivatalosan pénzügyi spekulációk, az angol font bedöntése miatt.

Schwartz bácsival nem az a baj, hogy zsidó. Nekem önmagában azzal sincs problémám, hogy egy ilyen régi kultúrát hordozó nép eredeti helyén ma is országot birtokoljon, azaz Izrael megalapítása is indokolt volt, mint valaki itt egyébként pátoszosan írta: "egy országot akarnak, egy olyan kis területet, amelynek a neve csak lábjegyzeten fér el a térképen: Izrael".

A probléma az, hogy a pénzügyi szektorban való posztokból fakadóan a politikai érdekérvényesítés túlmutat más államokra.

2016. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
A többség azt sem tudja ki az a Soros György. A többség annyit tud, hogy egy zsidó milliárdos és ez élből okot ad a gyűlöletre, ami azért sokat elmond az adott egyénről.
2016. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!