Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zavarták a Kossuth rádiót ma...

Zavarták a Kossuth rádiót ma reggel, amikor Orbán beszélt. Hallottátok?

Figyelt kérdés

Ma reggel 8.33-tól kb. 8.38-ig csak zúgott a Kossuth rádió, amikor az Európai időben Orbán Viktor majd Ádám Attila EU-s szakjogász beszéltek a betelepítésről, a kvótáról, a népszavazásról.


Összeesküvés elmélet...?


Ki fér egyáltalán hozzá, hogy megzavarja az adást??


Itt lehet visszahallgatni:


[link]



2016. máj. 21. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Az online adást zavarták? Hülyének tetszik lenni?
2016. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A RÁDIÓadást zavarták.

Köszönöm az udvarias, konstruktív, lényegre törő választ az Úriembernek.

2016. máj. 21. 14:50
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Soros György bármire képes.
2016. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Akkor minek linkeled az archívumot?
2016. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Orbán egy rasszista, gondolom ezzel nem mondok újat.

Egyenlőséget tesz a jobb élet reményében nyugatra vándorlók és a 21. századi demokrácia ellen küzdő nyomorult, tudatlan "harcosokkal".

2016. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért linkeltem, hogy halljátok, mi nem hangzott el a rádióban. Az első percek, Orbánt már egyáltalán nem lehetett hallani a rádióban.
2016. máj. 21. 15:45
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Miért hallgatsz Kossuth rádiót reggel? Árt az agyműködésnek és a józan ítélőképességnek is.
2016. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Melyik hullámsávon, melyik adó vételkörzetében zúgott? A KH adást lehet központilag zavarni, mert azt a solti adó szórja az egész országban. Ha meg valamelyik FM adással volt gond, akkor én inkább az azt sugárzó adó műszaki hibájára tippelnék. Az FM-et több adó szórja országszerte, megesik, hogy egy-egy megkotlik belőlük. Nem annyira nagy ember Orbán, hogy miatta nekiálljanak a gazimperilisták zavarni a rádiót.
2016. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Minek zavarná bárki? Elég zavaros az magától is.
2016. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 homo ludensz ***** válasza:
100%

Volt régen zavaróállomás mikor a szabad európa adását zavarták rövidhullámon. Az nem úgy megy hogy barkácsolok egy hasonló frekvencián egy adót ami valami zavaró jelet bocsájt ki. Mára ezt lebontották mert mindenki azt dumál amit akar aztán vagy hiszik vagy nem.Nézz meg egy autórádiót automatikusan arra az adóra hangol ahogy haladsz ami abba a vételkörzetbe a domináns.

Végighallgattam amit belinkeltél és nekem végig azon a hangerőn szólt amit állítottam és semmi! zavarást nem észleltem.

2016. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!