Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan homoszexuális...

Van olyan homoszexuális ember, aki jobboldali pártra szavaz?

Figyelt kérdés
Nem érzi magát szembeköpve?

2016. jún. 11. 14:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%

Van. Az egyik meleg barátom Jobbikos. Azt mondja, hogy őt jobban érdekli a hazája sorsa, mint holmi liberális pártok propagandái és reklámjai.

Nem mellesleg nemzeti érzelmű is, mivel tudja, hogy attól még, hogy meleg nem kell gyűlölje a hazáját és nemzetét.


Nem mellesleg külhoni magyar. Így akkor érezné magát szembeköpve ha az őket mocskoló is Trianont helyeslő liberális pártokra szavazna.

2016. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
#1 ez nagyon nemes tőle, de legyünk őszinték, a Jobbik sosem fog meleg személyt a keblére ölelni.
2016. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Én csak két homoszexuálist ismerek, az egyik fideszes a másik a másik meg egyenesen Jobbik-tag! Igaz utóbbi nem is reklámozza, de akik ismerik, azok pontosan tudják ezt róla.
2016. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Jobboldalinak lenni nem jelent egyet azzal, hogy automatikusan utálni kell a melegeket, így egy jobboldali meleg egyáltalán nem oximoron. Az SA anno egy kőkemény jobboldali szervezet volt, de ennek ellenére a szervezet nagy része meleg férfiakból állt, akik úgy tekintettek az egészre, mint a klasszikus görög katonaszerelemre, ahol a harcosok egymással élték ki az intimitásukat. Egy másik prominens jobboldali meleg egy Milo Yiannopoulos újságíró, aki annak ellenére, hogy nyíltan homoszexuális, rendszeresen kiáll a konzervatív értékek mellett és egyetemről egyetemre járva tart előadásokat arról, hogy milyen degeneratív hatása volt az úgynevezett progresszív értékeknek az európai és amerikai társadalmakra az elmúlt 20-25 évben.

A jobboldaliak nem mind militáns félőrültek, akik a nagypapa SS egyenruhája előtt emlékeznek vissza a régi szép időkre, miközben egy zsinagóga felrobbantását tervezik.

2016. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Persze. A Fidesz amerikai főkampánytanácsadója egyenesen melegházasságban él.
2016. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%

Soha nem szavaznék jobboldali pártra,és ez független attól,hogy meleg vagyok.

Én liberális nézteket vallok,nem szeretem a konzervatív,csőlátású embereket,akik nem hajlandóak kimozdulni a komfortzónájukból.

Szociálisan érzékeny vagyok,mivel én is egy kirekesztett csoporthoz tartozom,így más kirekesztett emberekkel is együtt tudok érezni.

Pl etnikumok,hajléktalanok,szegények,stb


Én is ismerek jobbikos meleget,fideszest is,nem szimpatikusak számomra,többnyire nagyarcú arrogáns emberek,mint úgy a jobboldaliak általában.Nem a szexuális orientáció határozza meg nálam,hogy ki milyen ember.

Melegek között is van olyan,aki az úri negyedből osztja az észt,a budai villájából olyanoknak,akik alkoholista szülőkkel,nyomorban nőttek fel,stb.


Azt nem vitatom,hogy a melegek között több a baloldali,szerencsére.

Párnak meg egyáltalán nem tudnék elképzelni magam mellett egy szociálisan érzéketlen embert...

2016. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%

Ja,hát és vannak olyan melegek is,akik úgy kompenzálnak,hogy ők ugyan melegek,de legalább konzervatívak,így akarnak megfelelni valamennyire a többségi társadalomnak.

Én meg nem fogok az elveimet feladni,csakhogy pár birkáanak szimpatikusabb legyek...

2016. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Jeffrey Spender ***** válasza:
41%
A mostani liberálisok amikor a homoszexualitás mellett a muszlimok, arabok, fekák, pakik migrációját is pártolják, nem köpik szembe korábbi LGBT-s pártfogoltjaikat ?
2016. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Én nem értek egyett liberális melegként a multikulturalizmussal,ami a szabad vallásgyakorlatban nyilvánul meg.

Az,hogy befogadunk menekülteket nem gáz,viszont azt nem szabad hagyni,hogy mecsetet építsenek és hasonlók.Jó dolog,ha van hite valakinek,de a vallást rossz dolognak tartom,veszélyesnek,mindig jön valaki,aki az emberi butaságot kihasználva,hatalmi célokat lát mások hitében.

Nem tiltja meg neki senki,hogy miben higgyen,de ne akarjon senki a saját hitét másokra kényszeríteni...

A muszlim melegeknek nagyon rossz lehet,biztos sok menekülne szívesen európába...

2016. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az MDF lehetett az utolsó olyan jobboldali párt akire egy homi szavazhatott.
2016. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!