Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az országok ahol jobbolda...

Azok az országok ahol jobboldali néppárti vezetés van, általában kevésbé sikeresek gazdaságilag?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Jobboldaliság nem egyenlő azzal, hogy gazdaságilag rosszul teljesít.
2016. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy azok az országok ahol liberális vezetés van mind jobban teljesítenek. Lásd: Amerika, anglia,németorszég, stb.
2016. jún. 11. 17:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal David Cameron az konzervatív nem liberális..
2016. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igaz, ezt benéztem..:)
2016. jún. 11. 17:42
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ezt meg honnan veszed?

Svájcban 2003 óta jobboldali kormány van (Svájci Néppárt). Szerinted ők olyan fosul állnak?

Lengyelországban 2005 óta jobboldali kormányai voltak. Lehagytak minket.

2016. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
hát például Magyarországon a baloldali kormányok idején teljesítettünk tipikusan rosszul
2016. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem azt azért érdemes megemlíteni, hogy az általánosságban vett jobboldal azért mást jelent, mint amit mi magyarországon tapasztalhatunk. A fidesz már inkább erősen szélsőjobboldali pártnak mondható és a jobbik is. Ha jól belegondolunk idehaza mindkét oldalból csak a szélsőséges verzió található.
2016. jún. 11. 19:21
 8/14 anonim ***** válasza:
A Jobbikot nem mondanám már szélsőjobbnak.
2016. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
inkább a baloldal szélsőségesen baloldali... nem csinált semmiféle szélsőségeset a fidesz, ezzel szemben az alapjövedelmes baLOLdal
2016. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"inkább a baloldal szélsőségesen baloldali... nem csinált semmiféle szélsőségeset a fidesz, ezzel szemben az alapjövedelmes baLOLdal"


És a fideszed mivel csinál értelmesebbet? Az alapjövedelem egy jó dolog lenne, én támogatnám, de gyaníthatóan nem mostanában lesz belőle valami sajnos, vagy talán soha. És ha a fidesz szerinted nem szélsőséges, akkor nagyon elvakultan állsz hozzájuk.

2016. jún. 11. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!