Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszesek. Miről...

Kedves Fideszesek. Miről szólt a kubatov féle hangfelvétel? Miről beszél benne az ürge?

Figyelt kérdés
Kérem a többieket, hogy ne szóljanak bele, tudni szeretném, hogy mit tudnak a fideszesek(vagy mit hisznek), mert egyenlőre úgy tűnik, hogy valami párhuzamos világban élhetnek.
2010. ápr. 13. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
először is te mit gondolsz róla...? Mert ittt már hiába idézek belőle szószerint, a jobbiknyikok meg a vonákok úgyis kiforgatják a szöveget...
2010. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem az a kérdés, hogy mit gondolsz róla, hanem, hogy mi van benne. felőlem idézhetsz is, de írd le röviden, hogy miről szól a felvétel. ennyi. és moderáld magad a jobbiknyikozásos provokálásoddal együtt!
2010. ápr. 13. 14:51
 3/16 anonim ***** válasza:
miért modorálja magát? igaza van
2010. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
állítólag a fidesz,úgy tatott számon 15 ezer szocit pécsett,hogy nem kopogtattak be hozzájuk.
2010. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14:54 itt érveket mondj h miért van igaza. Na rajta. Egy példát mondj amikor a jobbik kiforgatta valakinek is a szavazát. Várom a példákat. (bár sejtem h nem fogok kapni, mert nincs)
2010. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"A célkiválasztásoknál mind a 36 ezer 500 embert személyesen ismertük. Tehát aki ott volt, azt mindegyiket személyesen ismertük, mindegyikről tudtuk, hogy hogy hívják, hogy hány esztendős, hogy milyen erős támogatónk, mi a telefonszáma, mi a mobilszáma, mi az e-mail címe."

Tehát ismerték személyesen az összes fideszes szavazót. Nagy dolog... Állítom neked minden párt helyi képviselője tisztában van az emberek hovatartozásával.

---------------------------------------

"A 38 ezer emberből 22 ezernek tudtuk a telefonszámát. Tehát ez azt jelenti, hogy mondjuk automata hívásokkal a 22 ezer embert el tudod érni két órán belül, bármi történik a kampányban."

Tudták 22ezer fideszesnek minden személyes adatát. Ezt is lehet. Nálunk is sokan megadtuk az adatainkat a fidesznek.

---------------------------------------

"Ráadásul ismertünk 15 ezer olyan embert a városban, ennyi szavazatot kaptak a többiek, akik Páva Zsoltot elutasították. Tehát azt állítom, hogy név szerint ismertünk minden olyan embert, aki elment szavazni, és nem Páva Zsoltra szavazott."

Feljegyezték, hogy kinél voltak a névjegyzékes adatbázisukban. Tudták, hogy ki fideszes, énis tudom, hogy ki az nálunk. Tudták az előzőekből, hogy mekkore lesz a részvétel. Egyszerű kivonás, és mindent tudunk. És ez eddig legális.

---------------------------------------

"A rendszer maga úgy működik, hogy én látom, hogy ki mikor lépett be, mennyi adata van, mennyit módosított rajta, hány telefonszáma van, hány e-mail címe van, ha belépett, dolgozott-e benne vagy egyébként csak bekapcsolta, tehát tudom kontrollálni ezt a dolgot, és ezt a fajta adatbázis-kezelési aktivitást tudom mérni."

Van adatbázisuk az aktivistákról, amit a tagok tartanak nyilván. Ha egy tag belép tud új aktivistát felvinni elérhetőséggel, mindennel együtt. Ez sem újdonság, és nem is illegális...

---------------------------------------

---------------------------------------

És végül, tudom nehéz, de jó lenne nem sík hülyének nézni a fideszeseket sem, és senki mást egy kérdésben. Értem, hogy nem fideszes vagy, de abból hogy így viselkedsz, csak az derül ki, hogy nagyokos vagy, amit senki nem szeret...

2010. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi, de ne itt vitassátok meg, hanem arról beszéljetek FIDESZESEK, hogy miről szól a hangfelvétel. egy válasz jött idáig ami ezzel kapcsolatos volt, bár az is nagyon szűkszavú volt. az "állítólag" szót pedig mellőzzük belőle.
2010. ápr. 13. 15:00
 8/16 A kérdező kommentje:

39-es, kicsit másról szólt a felvétel, noh de most nem ezt vitatom meg. a hozzászólásod végére pedig nem reagálnék, me' minek...


várom még a többi fideszest is, hogy miről is szólt a felvétel, még kíváncsi vagyok, hogyan ismeri a sztorit.

2010. ápr. 13. 15:04
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezeken kívül. A magyar állam köteles minden pártnak kiadni azoknak az embereknek a névjegyzékét, akik szavazhatnak. Ebben egy cím minimum benne van, de lehet benne telefonszám is. A fideszesek szimpatizáltak a fideszes aktivistákkal, a saját szavzóikat fel is jegyezhették. Azt is tudták a több ezer aktivistától, hogy hol voltak, hol nem. Ez is legális. Innentől kezdve minden tudhatnak legálisan...
2010. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"39-es, kicsit másról szólt a felvétel"


Na pont erről beszéltem... Itt vannak az idézetek, mégis tagadod. A felvétel erről szólt.

2010. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!