Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán szerint hazánkban...

Orbán szerint hazánkban "rend" van, Európában meg "rendetlenség"? Szerintetek mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Ezt az NKE tisztavató ünnepségén közölte a Budai várban.


[link]



2016. jún. 26. 11:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Igen...rend van...földesuri rend.
2016. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Én is kérek abból a cuccból, amit Viktor szív.


Ezek üres frázisok amiket lehet puffogtatni. Ha komolyan meg kéne indokolnia, összedőlne az egész. Dehát nála ez így megy, önkényesen kitalál fogalmakat és a sját szája íze szerint értelmezi. Volt itt már illiberális, balliberális, most jön a "rend".

2016. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

3-as (ma 12:19), köszönöm az értelmes válaszod!

Egyébként ha valaki azzal jönne, hogy a hvg egy "ballibsi, terroristapárti, provokatív bulvárlap", előre szólok, hogy a cikkben szereplő kijelentést ezt maga, Viktor mondta és a Kossuth Rádióban is ugyanezt mondta, ahogy a cikkben szerepel!

Nincs szó provokációról, szókiforgatásról!

2016. jún. 26. 12:24
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Igen, rohadt nagy rend van 2010-es fidesz regnálás kezdete óta, vagyis az első 2 hétben már, ez ta hülye is lássa.
2016. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Végülis, rend van ahhoz képest, ami Afrikában megy, csak nekünk nem ezt kéne nézni...
2016. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem alapvetően rend van, működik az ország, sokkal jobban élünk, mint kb a világ fele, csak ugye ezt senki nem ismeri be. Tömve a plázák, az éttermek, szerintem nincsenek olyan súlyos gondok, csak a magyarok mindent eltúloznak, meg hülyeségekkel foglalkoznak állandóan.
2016. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

ma 14:43


Mondanál konkrétumot, hogy szerinted mivel élünk "jobban"?

Mert én nagyon nem úgy veszem észre, hogy jobban élnénk!

2016. jún. 26. 15:03
 8/29 anonim ***** válasza:
3%

Nézd meg Afrikát, Ázsia jó részét, Dél-Amerikát, Kelet-Európát...

Kb nálunk max Nyugat-Európa meg Észak-Amerika él jobban,vagyis ezeknek egy része. Akkor mi olyan nagy problem?

Csak itt már mindenki szegény, aki nem tud elmenni nyaralni hetekre meg ilyenek. Persze, vannak valóban szegények, rossz körülmények között élők, de azok a legfejlettebb országokban is vannak, és nagyon sok van, aki nem is akar rajta változtatni, ha lenne lehetősége sem.Szóval én nem látom annyira a nagy problémát.

2016. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%
De persze sírni könnyebb. Csak ki kell menni a városba, akár fővárosban akár vidéken, tele minden parkoló autókkal, Tescoban még hónap végén is km-es sor, a 14-15 évesek kezében már Iphone, szobájukban laptop, plazma tv, divatos ruhákban...Hol itt a gond?? Csak könnyebb állandóan panaszkodni. Kubában kb életükben először idén jutnak az emberek oda, hogy megtudják mi az az internet, meg van városrészenként 1 db telefon, mégsem rinyálnak szerintem annyit, mint a magyarok. Ez van, kérlek pontozzatok le :)
2016. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Könnyű beszélned, mert te pont a tehetősebb rétegről beszélsz!

A kormány nem segíti a hátrányosabb helyzetű településeket, mert ha nem vetted volna észre, mindig a FIDESZ vezetőségű városokat támogatja a legjobban (Veszprém, Pécs, Paks, Szolnok, Debrecen stb...)

Akkor miről is beszélünk?

2016. jún. 26. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!