Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van, hogy a balosok...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy van, hogy a balosok szerint nem lehet büszkének lenni a nemzeti identitás (unk) ra, de szexuális orientációra igen?

Figyelt kérdés
A nemzeti identitás ellen azzal érvelnek, hogy azt nem mi válasszuk, ilyen alapon a szexuális orientációt sem, mégis lelkesen pride-olnak.
2016. jún. 26. 20:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen politikai hülyeségekben ne keresd a logikát. Be van hülyítve az is aki felvonul, de aki meg ellenük tüntet az is. Legjobb megoldás az lenne ha mindenki leszarná az ilyen néphülyítéseket aztán pofáraesnének, hogy senkit sem érdekel.
2016. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 tetro ***** válasza:
46%
Szerintem te valamit félreértesz. A Pride nem arról szól, hogy a melegek annyira büszkék csak úgy alapjáraton, hogy vonulgatnak. Épp ellenkezőleg, azért vonulnak mert egy csomó ember szerint ez szégyellni való. Ha majd ez nem így lesz, akkor a kutya sem fog vonulgatni. Én pl nagyon rossz néven venném, ha bármilyen csoport vonulgatna a városban, azt hirdetve hogy ők jobbak másoknál születésüknél fogva...
2016. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
58%

Nem az a probléma, ha büszke vagy magyarságodra, hanem ha nincs másod amire büszke lehetnél, így jobb híjján ennyit tudsz harsogni.


(lásd előző válaszadó)

2016. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Molyember ***** válasza:
60%
Semmi baj a nemzeti identitással, azzal már inkább, hogy a jelképeket kisajátították a jobbos kollegák. Mint pl. a Fidesz a kokárdát. Normális ember pedig nem akar ilyen csapathoz tartozni, inkább nem használ nemzeti jelképeket. Persze, az egybites srácok szerint azonnal hazaárulóvá válik, de őket nem kell komolyan venni. (A kedvükért újra leírom: aki tartózkodik a nemzeti jelképek használatától, az nem a nemzeti identitását szégyelli, hanem titeket.) A Pride-ba már bele se megyek, teljesen reménytelennek érzem. Szerintem a gyűlölködők direkt várják, hogy ordibálhassanak egy jót, az már nem jut el az agyukig, hogy pont miattuk létezik ez az egész. Na, nyomjátok azt a piros kezet, ne kelljen csalódnom.
2016. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
38%
Tetro te elvagy tevedve. Az emberek tobbsegenek semmi baja a melegekkel, az embereknek a pride-os provokatorokkal van baja akik nemzeti jelkepeket gyalaznak meg minden felvonulason. Lasd szivarvanyos Jezus, Szent Istvan stb...
2016. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 tetro ***** válasza:
57%

21.01

Erika, én általában nem azt olvasom, hogy emlékeztek négy éve arra a botrányos egyénre a Prideon? hanem azt, hogy az egész Pride menjen a búsba. De lehet én látok csak ilyen véleményeket, és valójában senkinek semmi baja az egésszel, meg a melegekkel sem...

2016. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
35%

"Semmi baj a nemzeti identitással, azzal már inkább, hogy a jelképeket kisajátították a jobbos kollegák. Mint pl. a Fidesz a kokárdát."


14 éve!! 14 rohadt éve! ROhadtul nem érdekel titeket a kokárda, ti csak egy szokásosat akartok gyűlölködni.

Ti sajátítottátok ki az anti-kokárdát nem a fidesz.

2016. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
28%
Itt az a baj hogy miert kene a homoszexualitast hirdetni? Az ember szexualitasa maganugy, senkinek semmi koze hozza. Es az atlag embernek hidd el semmi baja a melegekkel, amig ezzel beken hagyja. Miert kell az utcara vinni a szexualitast? Akkor vonuljon fel a hetero is, a popsi szex kedvelok, a gamgbamg kedvelok, bukakke kedvelok, swingerek stb es hetente legyen valamilyen szexualis felvonulas?
2016. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
50%

"ha nincs másod amire büszke lehetnél, így jobb híjján ennyit tudsz harsogni."


A melegek pont ezt csinálják. A kutyát nem érdekli a hülyesége, mégis vonul.

2016. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
4%

Ha egyáltalán igaz, amit a kérdés állít, akkor a balosok véleménye legyen a balosoké - nekem nem számít.


A szexuális orientációra pedig nem tudom, miért kellene büszkének lenni. Az én szexuális orientációmat kizárólag a kedvesem ismeri. Senki másnak nincs hozzá köze, más nem is tudja, hogy merre orientálódok. Az lenne a kérdésem a szexuális orientációját közhírré tevő embertársam felé, hogy miért is hirdeti az ő orientációját? Nincs ebben valamilyen túlzott magamutogatási kényszer? Ami az én szememben személyiségzavar.

2016. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!