Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha ez a Fidesz...

Fideszesek! Ha ez a Fidesz akkora király párt hogy lehet hogy közületek többen a két előző választáson az MSZP-re szavaztak?

Figyelt kérdés
Merthogy ugye valaki mégiscsak megszavazta az MSZPt kétszer is, márpedig az nem én voltam..
2010. ápr. 13. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Apámat lefizették (itt voltak a helyi fideszes aktivisták), megrögzött MSZP szavazó volt... eddig...
2010. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Örülj neki hogy egy lépéssel előrébb léptek.
2010. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Én se!!!Én mióta élhetek a választójogommal(98 óta) azóta csak a Fideszre szavaztam!2006-ban egyébként nem nyert az mszp csak az Szdsz-el karöltve sikerült bekerülnie a parlamentbe,ennyit rólad...
2010. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Tudod mindenki rendőrnek születik, de van aki továbbtanul. Neked úgy látszik nem sikerült...
2010. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Delavega válasza:
wehehe, mert akkor talán az mszp-ben is bíztak,"vagy nem is tudom hogy hogy volt akkor már... csak hát az utóbbi évek..... pl én nem mentem el szavazni, most úgy éreztem hogy el kel mennyek szavazni, érzésem jó döntés volt.
2010. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Az emberek 60% nak se kép se hang, se önálló gondolat.

Csak TV, és semmi más. Kérdeztem én mát itt" ami ugye egy politikai fórum, ahol egy picit érteni kellene a dolgokat" annyi mindent! De válasz soha, sőt ha írtam valami logikusat azzal sem foglalkozik senki inkább nem is válaszol.


Ez tényleg egy elkúrt ország, de mi az emberek kurtuk el az ostobaságunkal, és még a java most jön!

2010. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Mi van már nincs mibe belekötnöd? Nos én első szavazó vagyok, így a kérdés rám nem vonatkozik :) Ha korábban is lett volna szavazójogom, akkoris a Fideszre szavaztam volna, az MSZP-re egyszer sem. Én örülök, hogy azok az emberek belátták hogy ez nem oké, kár, hogy az előző választásokon nem látták be.
2010. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Örülök második. :)
2010. ápr. 13. 22:23
 9/24 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy egy lépéssel előrébb léptek.



Előrébb? Inkább oldalra, balról jobbra, de előrébb egy cm sem.

2010. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De van mibe belekötnöm előző és sajnos ebból egyre több lesz. Csak ez egy kontra volt a mindennap feltett Jobbikosok kire szavaztatok 2006ban kérdésre. De látom menten kiderült hogy egyetlen Fideszes sem szavazott soha életében még az MSZPre és gyakorlatilag kínai benszüköttek választották meg őket. xD
2010. ápr. 13. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!