Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért szeretotek...

Fideszesek! Miért szeretotek a Fideszt?

Figyelt kérdés

Ha:

-Milliárdok tűnnek el azzal az indokkal,hogy elveszik a közvagyon jellege.

-Nőtt az államadósság.

-Ha az egészségügy szörnyű állapotban van,rengeteg kórházzal együtt,és az orvosok alul vannak fizetve,és valakinek éveket kell várni egy műtétre.

-Az oktatásban mind a tanárok mind a diákok teljesítménye romlik,a tankönyvek hibásak.

-A parlamentben 8 általánost végzett képviselőik vannak

-Csődbement a Malév,a budapesti vidámpark,és rengeteg más cég a kormányzásuk alatt.

-milliárdokat költenek plakátkampányokra.

-Orbán a függöny mögé bújik a parlamentben,hogy ne kelljen válaszolnia a kérdésekre

-300 forint fölé ment az euró mikor korábban azt momdta,hogy az a miniszterelnök,akinek a kormányzása alatt 300 fölé megy az euró az nem tud kormányozni és le kell mondania.

-látványosan több adó van.

-minden felújítás nagyrészt EUs pénzből van

-Viktor szülőfalujába milliárdokból stadion épül a háza mellé ahova többen elférnek mint a falu lakossága.

és valaki még legyen szíves továbbsorolni ezeket

Na de komolyan kíváncsi vagyok mert nem értem.



2016. jún. 30. 13:46
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a hibákért,csak telefontol vagyok es mindeig lefagy :(
2016. jún. 30. 13:53
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Nincsennek megfizetve az emberek sok munkaóráért, de van egy pár kiváltságos, aki 13 millát keres egy évben vagy többet...

Orbán lánya egyetemen tanít, holott még nem is végzett ott....

A cigányok vannak örökké támogatva, holott nem dolgoznak, nem tanulnak, de azért csinálják a gyerekeket, aztán persze szarnak velük foglalkozni...némelyik még beszélni se tud.

És nem tudnak kulturáltan viselkedni, bűnöznek, verekedéssel rendeznek mindent, mint egy neandervölgyi...És rájuk fizetjük a sok adót.

A hülye kijelentésekről nem is beszélve, pl. a család apa+anya+gyerek. Aki egyedül nevel gyereket, az meg ássa el magát, mi? Vagy aki meddő, azt megkövezik?

2016. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ja és nem válaszoltam meg a kérdésed: nem értem és én is meg szeretném érteni a sok stadiont, Felcsútot, a MÁV-ot, a minimálbéreket és amiket az előbb felsoroltam és amit te is felsoroltál...
2016. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Amiket írtál az szinte mind igaz volt a Gyurcsány kormányra is.
2016. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, és még egy dolgot nem értek és jó lenne megérteni: a hazaáruló megnevezést. Rengeteg ember, főleg fiatal dolgozik külföldön, pusztán kényszerből....És megszólják őket, hogy ők a hazaárulók! Az eszükbe se jut, hogy miért mennek el...Mert nem szórakozásból, az biztos....
2016. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja igen egyre több fiatal megy el az országból :/
2016. jún. 30. 14:02
 7/25 anonim ***** válasza:
HakapesziM ezt a kérdezőnek írod, vagy nekem (első válaszolónak) vagy mindkettőnknek?
2016. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%

7. Hát, ha külön nem írom oda, hogy kinek szól egy hozzászólás, akkor alapvetően a kérdezőnek.


De ahogy most elolvastam a válaszod, így tulajdonképpen neked is.

2016. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
3%
Az euró a Brexit miatt ment fel annyira,de pontozz le te vamzer k.csög
2016. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az euró már a Brexit elott mar fölment :) es igazabol sejtettem hogy lesz egy fideszes aki kiragad egy részletet mellébeszél és a többire nem reagál :) igazából már onnan lehet tudni hogy ki a fideszes hogy egybol odatolja elem hogy kocsog vagyok :) bocsanat en nem bunkozni akartam es nem veszekedni ez egy észrevétel és kérdezem :)
2016. jún. 30. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!