Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mekkora részvétel,...

Szerintetek mekkora részvétel, milyen eredmény várható az EU betelepítési kvóta ügyében kiírt népszavazáson?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Alacsony részvételre számítok (legyen 40-50%), mert a betelepítés ellen szavazók bármennyire is fanatizáltak, annyit értenek, hogy simán fognak nyerni, a mellette lévők egy része meg tiltakozásból el se fognak menni.


De az eredményen szerintem nem változtat, kb. 70-80% lesz a betelepítés elleni szavazatok aránya.

2016. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Szerintem semmi értelme de ez csak az én véleményem!

Most naponta átlag 50-150 migráns vagy menekült nem tudom mi a hivatalos szó rájuk de szerintem a bevándorló mert az menekült aki az első biztonságos országba menedék jogot kér és el fogadja az adott ország törvényét.

Ha elfogadnánk akkor kB 1400-1500 menedék kérőt kéne be fogadnunk évente most naponta 50-150 jönn amiből kb 75% megy tovább de ebbe nem vagyok biztos és még hozzá az EU országok kb napi 50-net vissza dobnak mert itt léptek be.

Bár hogy nézzük csekély 10-30 nap alatt marad itt mint amennyit kapnánk és még van 11 hónap!

2016. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A második vagyok kicsit rosszul fogalmaztam meg bocsi!!
2016. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy nemzetközi felmérés. A magyarok 20%-át érdekli a kérdés. Másutt kicsit jobb az arány, de nem lényegesen. A többség elutasítja a kvótát. De ez se számít.
2016. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!