Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt még olyanok, akik...

Vannak itt még olyanok, akik NEM MAGYARNAK, hanem elsősorban európainak gondolják magukat?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok. Egyszerűen nem tudok azonosulni a magyar gondolkodással,egy kívülállónak érzem magam itthon...

Nem sok magyar tulajdonság van bennem,lefogadom,hogy tele vagyok külföldi ősökkel,ha esetleg fel akarnám kutatni a családfámat.... Van aki hasonlóan érez ?


2016. júl. 10. 09:17
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
58%
Mi tart vissza hogy elmenny? Amúgy nekik csak egy fehér cigány vagy hiába képzeled magad németnek. Én szőkésbarna 190cm es csontosarcú ember vagyok mégse vennének maguk közé. A németek lenéznek minden keletit. Azt mondják hogy Lengyelországgal kezdődik ázsia. Szóval hiába képzelegsz arról hogy német vagy lehet hogy nem fogják a szemedbe mondani nekik csak egy keleti balkáni fehércigány vagy.
2016. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
25%
En inkabb leszek balkani mint nyugati mentalitasu. Es bizony kerdezo te is igazi magyar vagy, te is ugyanugy askalodsz es gyulolkodsz, csak te a magyarok ellen :D
2016. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
62%
Csak azért kérdezem, mert sok külföldi szerint a magyar gondolkodás ezekből is áll: szorgalom, nagy munkabírás, búslakodásra való hajlam, sopánkodás, gyermek és családszeretet, segítőkészség, kreativitás. Persze érthető, ha valaki ezeket sem vallja sajátjának. Vannak "tulajdonságok" amiket az életszínvonal negatívumai szülnek. Ha itt is olyan életszínvonal lenne mint mondjuk a németeknél, szerintem ezek a negatívumok is mérséklődnének. De manapság egyébként is divat sehová sem tartozni, sem etnikailag sem vallásilag.
2016. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként tényleg igaz, hogy a nyugatiak iszonyatosan rasszisták, főleg ha az Európa keleti feléből érkezőkről van szó. Szóval kérdező, ha meg is szakadsz, akkor is tesznek rád magasról Nyugaton.
2016. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
50%
14: te mekkore egy dilettáns balfék vagy :D ekkora irdatlan fsságot hogy tudtál összehordano azt nem értem... Szerintem a közelében nem voltál még Németországnak. Sokkal elfogadóbbak, vidámabbak, kedvesebbek, szimpatikusabbak, nyugodtabbak, mint a magyarok többsége. Persze, nekik nincs Népsanyargató Viktoruk, ez is hozzájárulhat.
2016. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
21%
A 11-nek szólt, nem a 14-nek, elnézést, elôzö voltam
2016. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
42%
Da akár a 14-nek is írhattam volna. Szerintem ti soha nem jártatok Sopronnál nyugatabbra.:D
2016. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Baluba ***** válasza:
97%
Elsősorban ember vagyok, és ez alapján tekintek másokra is. A neveltetésem, illetve kulturális identitásom nyugati. Nemzetiségét tekintve magyar vagyok.
2016. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
54%

17


Jártam Nyugaton, én ezt tapasztaltam. Csak rám félig néztek lefitymálóan Németországban, mert a család apai ága sváb, és a nevem is az. Vagy amikor "Francia"országban voltam, és alig hallottam francia szót. Aki meg francia volt, az meg nem beszélt angolul, még a legprimóbb szinten sem. Aztán rám néztek lekezelően, mert fingjuk nem volt, hogy hol van Magyarország, mert akkora hülyék, hogy valahová Irán környékére helyezték :) Na itt látszik, hogy pont te nem jártál még Nyugaton.

2016. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

19


Nem barátom,te még életedbe nem jártál az általad felsorolt országokban. Te is csak egy bérkommentelő vagy. Vagy szimplán kamus.


Amúgy egy előbbi válaszolónak. Nekem nincs se kreativitásom,se nagy munkabírásom... szorgalmam is csak ahhoz amihez kedvem van :-D

2016. júl. 10. 11:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!