Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is NEM-et fogtok majd...

Ti is NEM-et fogtok majd mondani az oikofóbira október 2-án?

Figyelt kérdés

Referendumot hirdetett a kormány október 2-ára.


A kérdés valójában nem az aminek elsőre tűnik.

Igazából arról szól, hogy nemet mondunk-e az oikofóbiára.


Akik igennel szavaznak azok csak azt bizonyítják, hogy ők gyűlölködő és kirekesztő oikofóbok!


Az oikofóbia egy fajtája a rasszizmusnak, ami köztudottan sátáni dolog.


Ti oikofóbok vagytok?



2016. aug. 8. 19:54
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Én épp kolozsvári vagyok és nem pánikoltam, hanem érintett. Szerintem ugyanolyan undorító a mostani kampány, mint az akkori. És minden erdélyi, elnyomott és menekülésre kényszerített embernek undorító a mostani kormány kampánya, valamint a Fidesz viselkedése. Az akkori népszavazást sem ők írták ki, hanem az általuk gyűlölt Magyarok Világszövetsége. Ők is kiírhatták volna még 1998ban, és kampányolhattak volna kormánypénzen a kettős állampolgárság mellett. Ehelyett kitalálták a Magyar Igazolványt - miért?
2016. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy!
2016. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

A ballib tudatosan másról beszél.


Nem arról van szó, hogy nem akarunk befogadni menekülteket, hanem hogy elfogadjuk e a Brüsszel által betelepítendő tömegeket, amiből a németek már kimazsolázták a munkára foghTÓ 2%-ot....

2016. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Az egyetlen rasszista itt, egyedül a kérdező.
2016. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!