Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszavazás Nagy-Romániáról?

Népszavazás Nagy-Romániáról?

Figyelt kérdés

Ha kellő aláírás összegyűlik, ki lehetne írni egy népszavazást Nagy-Romániáról? Konkrétan a szavazás arról szólna, hogy átadnánk a területeket Romániának a Tisza vonaláig.


Miért lenne ez jó Magyarországnak?

1. Magyarország keleti régiója elmaradott, csak visszatartja a többi részt a fejlődésben. Egy kisebb országgal jobb GDP-t produkálhatunk, jobb lenne az életszínvonal.

2. Romániával történelmi megbékélés lenne. Nyernénk még egy feltétlen szövetségest.

3. Fidesz szavazóként úgy érzem, a határon túli magyarok több jogot élveznek Magyarországon, mint a magyarországiak. Pl. szavazhatnak levélben, nem kell 27%-os áfával számolniuk, és csomó támogatást is kapnak csak azért, mert magyarok. (Nem mintha elvitatnám tőlük, mert megérdemlik nagyon is) Ezzel a lépéssel a Tiszántúlt két oldalról támogatnánk. A magyar kormány iskolákba, kórházakba ruházna be, a román kormány pedig nyilván az iparba és a mezőgazdaságba.


A népszavazáson természetesen Románia állampolgárai is részt vennének, hiszen ez az ő ügyük is. Pontosan úgy, ahogy most az erdélyiek szavazhatnak magyar belpolitikai ügyekben.


Hol lenne érdemes elkezdeni az aláírásgyűjtést?


Mielőtt lehurrognátok ez nem egy troll kérdés!



2016. aug. 9. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Neeem troll kérdés, neeem...
2016. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
95%
Szerintem sokkal jobb lenne egy Nagyon-Nagy-Románia, ahol az egész országot hozzácsatolnánk. Mit szóltok? Szerintem jó ötlet.
2016. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Én olyan románisztánnak örülnék ami hasonlít a kiflire.


Amúgy meg a hozzád hasonló nyomorultakat kellene odacsatolni. :D

2016. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Gotland ***** válasza:
93%
De Andy Vajnát és Habonyt ugye nem adjuk? - Mert csak akkor írom alá.
2016. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

inkább erdélyt visszacsatolni Magyarországhoz. A nagy románia csak álom ami sosem volt. a nagy Magyarország létezett sokáig, valós volt , és nem álom. Én magyar vagyok, az is maradok, akármennyire szar ország.


Amúgy csak a DVSC kéne, mi? te troll a Loki miénk marad

2016. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%
tudom most jót eltrollkodsz de az efajta helyzeteknek meg van a veszélye miután a fidesz bemondásra osztogat magyar állampolgárságot a romsziknak.
2016. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Rémelem tudtam segíteni:D

2016. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Persze,hogyne,csak nyugi,nyugi...mindjárt jön a doktor bácsi.
2016. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Az a szomoru hogy ez nem trollkodas, a kerdezo csak egy atlagos liberalis.
2016. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Ha troll kérdés, ha nem, elég sokan vannak akik még az anyjukat is megqrnák +0.1% GDP bővülés miatt, Nyugaton is inkább elb**szák a jővőt csak hogy a jelenben jobban pörögjön a gazdaság.


A gazdasági teljesítmény nem minden, a heterogén nemzetállamoknak van jövője ahol jelen van a nemzeti identitás.

2016. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!