Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért nem képes...

Az ellenzék miért nem képes beismerni, hogy a fidesznek sikeres a gazdaságpolitikája?

Figyelt kérdés

Vonakodva de végül már a felminősítést is megkaptuk, ott is inkább a "nem hagyjuk hogy másképp csináld " miatt volt, mint az objektív szám adatok miatt, hogy ennyit halogatták.. de már legtöbb külföldi elemző is elismeri a magyar gazdaság fejlődését, az ellenzék még mindig fújja a magáét..


Persze lopnak, persze sok mindent nem így kéne, persze a megmondó emberek mindent jobban csinálnának (csak épp ha lehetőség van rá akkor egy épkézláb alternatívát nem tudnak de mindegy. ), oké sok ködös dologban lehet vitázni, sok mindennel lehet vádaskodni, de a gazdaság fejlődését már csak a vak nem látja a számokon.. ennél objektívebb dolog viszont nincs, az összes többi csak süketelés..


2016. aug. 13. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/161 Baluba ***** válasza:
89%
Nehéz dolog a statisztika, főleg a kormány által kiadott gazdasági adatok. Ugyanis az is tény, hogy 6 éve folyamatosan maradunk le a régiótól.
2016. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/161 anonim ***** válasza:
12%

Az első válaszadó tökéletesen prezentálta az ellenzék színvonalát.


Szerintem ne mérgelődj, kérdező, inkább kívánj nekik még sok-sok évig tartó hasonlóan sikeres ellenzéki politizálást.

2016. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/161 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom,talán mert szerintük,nem az.Én Nyugat-Magyarországon élek és őszintén szólva,én is jobban elhinném ezt,ha nem azt tapasztalnám,hogy egyre többen járnak ki Szlovákiába dolgozni.Nem Ausztriába,az már természetes.Szlovákiába.
2016. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/161 anonim ***** válasza:
87%
Jaja olyan sikeresek, annyira de annyira sikeresek, hogy úgy utálja őket mindenki, hogy egyetlen értelmes témáról nem mernek népszavazást engedélyezni, kivéve a Magyarországot leigázni akaró migránsokról.
2016. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/161 anonim ***** válasza:
70%

"Persze lopnak, persze sok mindent nem így kéne, persze a megmondó emberek mindent jobban csinálnának"


Aki huzamosabb ideje olvassa a hozzászólásaimat, az tudja, hogy például én sosem tagadtam, hogy fejlődünk gazdaságilag, de azt is tudja, hogy ezer meg egyszer feltettem azt a kérdést, hogy a Fidesznek mely intézkedései segítik ezt elő?

Feltettem már ezt a kérdést a fideszeseknek is, vagy nem válaszoltak rá, vagy meddő vita lett a vége, értékelhető válasz nem született. Persze ez betudható annak is, hogy mind laikusok vagyunk, de szerintem a szkepticizmusnak is teret kell adni.


Szóval neked is felteszem a kérdést: Mit tett a Fidesz eddig, hogy most sikeresnek nevezed? Mely intézkedései voltak sikeresek?


Amúgy van itt néhány hasonló kérdés, amiket én tettem fel (ha érdekel valakit) :

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__762..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__774..

2016. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/161 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Túrórudi!


Az lehet hogy én tökéletesen prezentáltam az ellenzék színvonalát, csak hogy én az ellenzéket is gyűlölöm mint a sz*rt.

Tehát ha azt hitted hogy én annyira nagyon baloldali vagyok, akkor tévedtél.

2016. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/161 anonim ***** válasza:
78%
Amiért a Fidesz nem képes beismerni, hogy a magyar gazdaság a németnek egy leányvállalata és ha "muttiéknak" megy a szekér, akkor Orbán is vigyorogva ül rajta Merkel mögött, ha akadozik az járgány, akkor meg sivalkodik, hogy "nyemjeszükgyajmaty". Ez az egyik, a másik meg, hogy könyékig túrnak az uniós pénzekben -értsd a nálunk gazdagabb országok pénzében- miközben azt üvöltik, hogy több tiszteletet a magyaroknak meg üzennek Brüsszelnek, hogy ők is megértsék, nos inkább az egységsugarú fideszesnek kéne megértenie, hogy a "magyar" gazdaság így néz ki: német vállalatok tőkéje és hazai beszállítóik meg az uniós pénzek -ehem, ez teszi ki a hazai gazdaság mintegy háromnegyedét! Innentől kezdve tetszik vagy sem tök mindegy mit csinál a magyar kormány, a gazdaságunk tényleges irányítása nem nálunk van...
2016. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/161 anonim ***** válasza:
6%
az 1 és a 8 elég stílusa miatt szerény intellektusról tanúskodik - minden hogy jobb vagy bal - egyik sem, hanem lent van, a béka alatt a mocsárban.
2016. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/161 anonim ***** válasza:
43%

Na figyelj drágaságom, mert szinte biztos hogy te vagy az akinek már kismillió egyezerszer elmondtuk hogy a Fidesznek nem sikeres a gazdaságpolitikája , még annyira se mint elődjének. Tudom hogy fáj, de akárhányszor teszed fel a kérdést, ez nem fog változni. Na figyu:

"K*b****tt jó a gazdaságpolitikájuk. Fiam Navracsics (biztos ismered, folyik a sz*r a száján...) annyiszor közölte mikor Gyurcsány elbukott hogy "jaaaj 2002 előtt csak 300 000 munkanélküli vót most meg 500 000, maguk elbuktak!", oszt mit tettek hat év alatt? A trafik mutyiba többszáz ezren mentek csődbe!! Ez akkor mi b*zm*g?? Meg a vasárnapi zárás a s*ggnyalinger hülye KDNP agybaja, egy rakást kirúgtak mint egy kutyát! Még pár ezer! De ha van igazság akkor legalább volt, Rogán utánna s*gg*t csinált a szájukból Semjénéknek..

És micsinált? Berakta őket is közmunkára oszt igy nem kell munkanélkülinek nevezni. Marha jól megoldotta. Oszt a statisztika igy szebb, , mondhatja hogy milyen jól teljesítünk, oszt tapsikol neki az ország. Hülyének néz mindenkit. Elveszi a nyugdíjjat, lehet még a fizut is, agyonverte az oktatást, az egészségügyre tett, mit akarsz ezzel a kormánnyal? Külömbség köztem szoci közt meg egy fideszes közt: én százszor beismerem Gyurcsányék hibájit, de százszor is elmondom hogy azok mellett nem szart rám nagy ívbe! A fideszes hibáztatja Viktort ? A nagy .....! Asziszi feltalálta a spanyol viaszt...ennyit a fideszről, több szót nem is érdemel ez a kérdés.."


Ezzel a válaszommal már találkozhattál ugyanezen témájú kérdésben. Képzeld, nem változott...

Lehet hogy elég idegesen írtam azért olyan a szöveg amilyen de gondolom érthető voltam. És figyu: gondolj amit akarsz, ugy van ahogy írtam. Azt is elmondtam százszor hogy annyira sikeres a gazdaság,meg fajin minden hogy előttük csökkent a szegénység, Fidesz alatt nőtt, ezt semmi sem védi ki. De gondolom ez is világos. Ez a fidesz gazdaságpolitikája. Mostmár értsük kérdező?

2016. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/161 anonim ***** válasza:
15%

Még egy briliánsan érvelő ellenzéki.

Engem meggyőzött... :D

2016. aug. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!