Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert csinalnak kerdest a...

Miert csinalnak kerdest a migrans kerdesrol? Egyertelmu a valasz.

Figyelt kérdés
USA se engedi be a szomszedait, se a mexiokiakat, se a kanadaiakat. Egyertelmu hogy europaban nincs helye se afrikaiaknak se balkaniaknak.
2016. aug. 15. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Az usa is beengedi a haborus menekulteket.
2016. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező te is balkáni vagy.
2016. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Én sem értem, miért csinálnak kérdést ebből. Tök egyszerű:

1. A menekülteket be kell fogadni, nem azon filózni, hogy elveszik a munkát, elveszik a segélyt, stb.

2. Aki nem menekült, arról meg majd a fogadó ország eldönti, hogy ad-e neki letelepedési és munkavállalási engedélyt, vagy nem.

Szóval egyetértek a kérdezővel, én sem értem, miért kell ebből több milliárdos plakátkampányt meg sárdobálást csinálni, miért nem megy minden a maga útján.

2016. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
#3: Így igaz, csak ez alapján évente max 100 menekültet kéne befogadnunk (pl azt a homárt, akit még törökországban is üldöztek). Valahogy mégis többen jönnek.
2016. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"#3: Így igaz, csak ez alapján évente max 100 menekültet kéne befogadnunk"


Ennél azért kicsit többet. Tudod Szirában elég nagy háború van, de egyetértek a 3-assal.

2016. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs köztük menekült. Magyarország egyedül Ukrajnából fogadhatna be menekülteket, mivel a szomszéd országok közül csak ott van háború.
2016. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nincs köztük menekült. Magyarország egyedül Ukrajnából fogadhatna be menekülteket, mivel a szomszéd országok közül csak ott van háború."


Hol van az leirva hogy ha háború elöl menekülsz akkor csak szomszédos országba menekülhetsz? Ha ukrán menekültek jönnének arra is kitalálnátok valamit csak hogy ne kellljen befogadni senkit.

2016. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hol van az leirva hogy ha háború elöl menekülsz akkor csak szomszédos országba menekülhetsz?"


A genfi egyezményben.

2016. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!