Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális emberek miért...

A liberális emberek miért gondolják azt, hogy aki nem szereti ezt az ideológiát, azért nem szereti, mert nem érti?

Figyelt kérdés

Persze, leszámítva azokat a Fideszeseket, akiknél a libsi egyenlő azzal, amit Gyurcsány csinált.


Én például értem, éppen ezért nem szeretem ezt az ideológiát, illetve képviselőit.

Különösen a liberalizmus alapú szociálpolitika, kultúrpolitika, ami nem tetszik.


Nem lehet egyöntetűen kijelenteni azt, hogy az európai iszlám terrorizmusért a liberalizmus felelős.

Azért viszont felelős, hogy afrikaiak, közel-keletiek vándorolhatnak Európa területére.Ebből következik, hogy valamilyen szinten mégis köze van hozzá.Nem beszélve, az egyéb, bevándorlók okozta problémákról.


Bizony, az emberi jogokat is lehet túlzásba vinni.

Sok esetben az "emberjogi szemlélet" azt követeli, hogy adjuk fel magunkat.

Erre kiváló példa a migrációs válság.Illetve, a jóval kisebb jelentőségű burkini hiszti.

A feladás és a behódolás között túl sok különbség nincs.


Véleményem szerint, vannak fontosabb dolgok is, mint az emberi jogok.

Fontosak azok is, de nem a legfontosabbak és nem mindenek felett állnak.


Sőt kijelenthető, hogy a liberálisok, népként, etnikai csoportként való létezés jogát vitatják el az európaiaktól.

Amikor megérkeztek a migránsokat szállító buszok,tapsoltak,majd kiugrottak a bőrükből.



2016. aug. 29. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
azért mert értelmiségi elitnek képzelik magukat, pedig tömegideológiább már nem is lehetne
2016. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Mert egy csomóan valóban nem értik.


Te pl. nagyjából érted, és nyíltan vállalod, hogy az emberi jogok nem annyira fontosak. Ez egyébként nagyon nagy baj, hogy vannak, akik így gondolkoznak.


És megint csak oda lyukadunk ki, hogy esetleg te sem fogod fel teljesen, mit jelentenek az emberi jogok, mert el sem tudod képzelni, mi lenne, ha a te emberi jogaidat vonná kétségbe valaki. Vagy azzal sem lenne gondod?


Engem egyébként nem zavarna ez a "nem kell annyi emberi jog" felfogás, de akkor csak magukra vonatkoztassák a híveik, az én emberi jogaimhoz neked meg másnak nem igen van köze. Tehát ne lobbizz már érte, hogy nekem is legyen kevesebb.

2016. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

az a baj, hogy egy csomó jog, amiért veritek magatokat nem emberi de még csak nem is polgári jog, hanem csak úgy nektek kedves


ilyenek például a melegjogok, vagy migránsimádat

2016. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%

Olyanok kicsit, mint az MLM-huszárok. A Szent MLM az üzlet netovábbja, aki nincs benne, az hozzánemértőhülye, aki benne van és kritizálni meri, az meg MLMsérült. És azt hiszik, hogy ezzel megnyerték a vitát :D

Gondolom a jelentős többség érdekből védi a védhetetlent, vagy mert utálja a Fideszt, és úgy gondolja hogy ezzel jól keresztbetesz nekik :D a hős :DDD

2016. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
Vicces talán, de liberálisként pontosan az emberi jogok miatt TILTANÁM a burkinit, ahogyan azt már több topikban is hangsúlyoztam!
2016. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
miért? milyen emberi jog másokban félelmet kelteni?
2016. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

# 3


Már megszoktam, hogy szeretsz ilyen félszavakat idevágni, de attól nem lesz igazad.


"melegjogok"

Azok meg mik?


"migránsimádat"

Ahhoz tényleg joga van mindenkihez. Bár nem tudom, kik éreznek konkrétan imádatot a migránsok iránt, de valakinek az érzéseit is betiltanád?

2016. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13%

hát kérlek ezek azok, amikor fennhangon hirdetitek, hogy melegeknek házasodni polgári joga van, a migránsoknak meg ott élni ahol akarnak meg emberi


pedig ezek egyike sem igaz

2016. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

A melegeknek nincs polgári joga házasodni Magyarországon, ez tény. Épp azt hirdetik, hogy ez a problémájuk. Ezek szerint már az is tilos, hogy valami ellen tiltakozzon valaki?


Szerintem azt sem mondja senki, hogy a migránsoknak emberi joguk ott élni, ahol akarnak. Ezt te találtad ki, hogy aztán megcáfolhasd, és utálhasd a liberálisokat.

2016. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

nincs, mert a többség nem akar ilyen intézményt


fogadjátok el toleránsék! :)

2016. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!