Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érvényes lesz, az...

Szerintetek érvényes lesz, az október 2. -ai népszavazás? Elegen elmennek szavazni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 22:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos igen.
2016. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sokan nem mennek el, én sem megyek el, nemfogok aszisztálni orbán kisded játékához. Ennek a szavazásnak semmilyen gyakorlati jelentősége nincs, semmit nemfog megváltoztatni csak egy felesleges pénz pazarlás.
2016. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
Reméljük igen, és nem szavazatunkkal a Szabad Magyarország fog győzni!
2016. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Az érvényesség nem a szavazók számától függ, hanem hogy kik számolnak :)
2016. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%
Bezony bezony a szavazat számlálás egy sarkalatos dolog, ahogy a nemzeti konzultációnál is az volt, azt mondták hogy ennyi meg ennyi szavazat volt és kész, namost mennyi volt az annyi? ki ellenőrízte? ki felügyelte? a mostani szavazásnál is számtalan kérdés merül fel a hitelesség terén.
2016. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem. Sokakat nem érdekel a dolog vagy politikai célok miatt bojkottálják a népszavazást és akiket érdekel is a dolog és támogatják, szerintem közülük is sokan lesznek, akik nem mennek el, mivel gondolják nélkülük is elsöprően győznek a nemek.
2016. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nagy lebőgés lesz a leadott szavazatok száma.

Azok a kevesek viszont akik elmennek, igennel fognak szavazni, és ezzel jelentős akár 70-90 % is lehet az igenek aránya. Ebbe fog belekapaszkodni az állami propaganda a választások után. Habonyék már régen készen vannak a forgatókönyvekkel.

2016. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Tök mindegy, ha érvényes azért, ha nem azért. Csak arra megy ki a játék, hogy a Fidesz lobogtathassa, hogy hány millió magyar ember állt ki voksával a (fidesz többségű) Magyar Országgyűlés mellett az EU-val szemben. Plusz a Fidesz tábort is fölrázza, a Jobbik belekényszerül abba, hogy egyetértsen a kormánnyal -ez politikai értelemben egy ellenzéki pártnak felér egy tökönszúrással, mert így nem hallathatják az önálló hangjukat- a baloldal meg nem kampányolhat az igenek mellett, mert az szintén politikai öngyilkosság lenne, a ne csináljatok semmit a népszavazáson meg nem épp a legmozgósítóbb üzenet a szavazótábornak. Az LMP hivatalosan is tanácstalan -azt kérik, hogy minden szavazójuk menjen el vagy ne és szavazon, ahogy akar, ha elmegy. Így ez egy kvázi bukásbiztos népszerűségnövelő a Fidesznek, mint anno a rezsicsökkentés is volt.
2016. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%
Én elmegyek és érvénytelent fogok szavazni. Ha mentek el, akkor az elmenők arányát fogják az országra vetíteni. Ha csak 3 ember jelenik meg, abból kettő nemet, egy igent szavaz, akkor azt fogják kommunikálni, hogy az ország 2/3-a nemre szavazott.
2016. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%
én a hajrában bedobnám hogy oda lesznek telepítve az esetlegesen idepasszolt migrik amely térségekben sok igen szavazat volt illetve ahol lusták voltak az emberek felemelni a feneküket és szavazni menni....talán ezzel érvényes és eredményes szavazás lesz
2016. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!