Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újmarxista, radikális gondolat...

Újmarxista, radikális gondolatok miért népszerűek a baloldalon, miközben a kommunista jelzőre vérigsértődnek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mint például?
2016. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mint például?
2016. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mint például?
2016. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
újbalos gondolatok
2016. szept. 3. 15:01
 5/15 anonim ***** válasza:

5

Nincs időm utánanézni, mik ezek. Irhatnal néhány gondolatot tőlük, ami szerinted radikális és kifogasolhato.

Mondjuk ez a kerdezonek is szól.

2016. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem csíped a baloldalt mi? Verd a segge a földhöz..
2016. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Segged*
2016. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi bajotok van a balosokkal?

Komolyan nem értelek titeket!

Ennyire agyhalottak vagytok?

A zsebdiktátor zombit faragott belőletek, hogy gyűlöljétek a menekülteket és a baloldalt, na meg Brüsszelt?

2016. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Ismét bebizonyítottátok mennyire szánalmasan ostobák vagytok....

Példát kérteket olyan szervezetekre, akik a kérdésben említett attitűdöt képviselik. Én írtam példákat. Erre ti hogyan reagáltok? Érveltek ellenem? Ááá, dehogy, inkább személyeskedtek és még több példát vártok tőlem, holott ti magatok lófaszt nem állítotok csak azt, hogy hülye vagyok. Szánalmas szarjankók, tanuljatok meg érvelni, ha pedig még mindig kétkedtek, akkor tudjátok, Google a barátotok, keressetek rá az általam leírt szervezetekre, mert én nem fogok a kedvetekért több oldalnyi szöveget bemásolni nektek, elvégre én már bizonyítottam, most ti jöttök, bizonyítsátok be, hogy a válaszom helytelen. Jaa, hogy erre képtelenek vagytok, mert a 8 bites agyatok csak az anyázáshoz ért.

Ecce Homo Gyakori....

2016. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Példát kérteket olyan szervezetekre, akik a kérdésben említett attitűdöt képviselik."


Nem egészen. Gondolatokra kértünk példát, merthogy ez szerepel a kerdesben. Elsősorban a kerdezotol, de te is valaszolhatsz. Szerintem, ha már feltesz egy kérdést, ez a minimum. Senki sem fog kitalalosdit játszani, h vajon mire gondol a kérdező, csak, h valaszolhassunk neki.

2016. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!