Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lenne pont az...

Csak szerintem lenne pont az a szerencsés, ha mi kapnánk a 2024-es olimpia rendezésének a jogát?

Figyelt kérdés
Legalább gyorsan összeomlana az ország a korrupciótól és nem rohadna évtizedekig. Hamarabb tudnánk új lappal kezdeni.
2016. szept. 4. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Milyen igaz.
2016. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2016. szept. 4. 09:41
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Na ja, egy kegyelemdöfés jól jönne, mert így csak a lassú szenvedéssel járó kimúlás jön csak.
2016. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Alapvetően nem vagyok híve a dolognak, de ilyenkor mégis drukkolok, hogy legyen, és jól sikerüljön, csak hogy az ilyen nyálas seggű négynegyvennégy firkászok jól beégjenek.
2016. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Gotland ***** válasza:
76%

ma 09:51


A 888.hu az hála Istennek habonnyal a hátsójában hitelesebb, mint a 444. Mesélj még.

2016. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4


Igen, mert ez pont az az ország, ahol mindig minden annyira sikerül és mindig minden annyira prímán megy. :D

2016. szept. 4. 09:56
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Az athéni olimpia is jól sikerült. Azóta Görögország az EU motorja, nem Németország. :-)


(fideszesek kedvéért egyszerűbben: mire beüt a szar, az elmebeteg vágyaitok miatt is, addig rég nem ti lesztek hatalmon, nehogy számon legyetek kérve. A görögöknél is hülyék vagytok elhinni, hogy rátett a szarhalomra egy kama3znyival az egyébként jól sikerült olimpia)

2016. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

Én teljes mértékben támogatom a hazai olimpiát, bár valóban kockázatos a dolog.


Ez egy óriási lehetőség lenne, rengeteg új munkahellyel.


A nyavalygókkal nem szabad foglalkozni, a proli mindent kárhoztat amit nem rá költenek, amit nem ő kap meg kp. Irigy, kádárista, albérleti reflexek.

2016. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

# 8/8 Időpont ma 10:18


Ahogy a proli inkább aranyórát meg plazmaTV-t vesz az összedőlő házba, mert azt tudja mutogatni, hogy ő mennyire jól él.


Aztán ha kopog a hitelező, hogy helló, törleszteni is kéne, akkor jön az, hogy összeesküdött ellene az egész pénzügyi világ.

2016. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Ahogy a proli inkább aranyórát meg plazmaTV-t vesz az összedőlő házba, mert azt tudja mutogatni, hogy ő mennyire jól él."


Na igen, ez pont az, amit a nagynemzetiek csinálnak ezzel az egész olimpiával...

2016. szept. 4. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!