Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányék vagy Orbánék...

Gyurcsányék vagy Orbánék loptak többet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 20:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

"és a Fityesz próbál kezelni."


6 éve "próbálkozik" helyre tenni, amit az a csúúúúnya Gyurcsány tett tönkre...

Igaz? :D

2016. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tudom mivel egyiknél sem láttam melyik mennyit lop, max. a fidesz nyíltabban, pofátlanabbul csinálja, ennyi a különbség.
2016. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 kovpet ***** válasza:
96%
Mindegy. Egy forint is sok. A tolvajokat meg kell büntetni a törvény teljes szigorával!
2016. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
2/3-ad miatt utóbbinak több lehetősége volt a szabályok módosítására, megfelelő pozíciókra hűséges emberek elhelyezésére, és éltek is a lehetőséggel.
2016. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Melyik törvényre gondolsz? Ami ma nálunk van, az támogatja. Na nem mindenkit számára, csak kiváltságosokét. Tudod te hány lex akármi van? Az mind azt jelenti, nekik a törvény lehetővé teszi, neked nem.


Kérdező, ha ezt tényleg kérdezed, nem érdemes válaszolni. Úgy se hiszed el. Gyurcsány és bandája egész életében nem tud annyit lopni, amennyit Orbán egy év alatt elintéz. Nemcsak az ám a lopás, ha a sebedből kiveszik. Az is, ha teletömhetnék, de nem teszik. Mondjuk számolj uniós pénzeket. Egy km autópálya árát. Amiből mondjuk Angliában ötöt is kihoznak (igyekeztem óvatos lenni, mert a húszat úgy se hinnéd el).

2016. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Előző jól írta, csak annyi különbséggel, hogy a drága útépítés a Gyurcsány idejében volt. Méghozzá úgy, hogy egy hónappal az átadás után már megsüllyedt, megrepedt a drága aszfalt. D
2016. szept. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
23%
Egykutya. Gyurcsiék a 4-es metrónál loptak rengeteget. Újpalotától ment volna Madárhegyig. Újpalota, Bosnyák tér, Hungária körút, Gazdagrét és Madárhegy kimaradt. A Keletinél és az Etele térnél befejezték, mert elsíbolták a lóvét. A metrószerelvények vásárlásánál is volt okosság. Az egészségügyet szétrohasztották, 2007-ben bezárták a Budagyöngye kórházat és az OPNI-t a 2. kerületben. Orbiék stadionokat építenek, amik sosem fognak megtelni, olimpiát akarnak rendezni, miközben az egészségügy és az oktatás romokban hever. Kb. olyan lesz, mint Szocsi, az olimpiai falu csili-vili, a kerítésen kívül meg csóróság. A nép éhezik, az emberek elmenekülnek, miközben a határon túliaknak folyik a pénz, hogy szavazzanak a zsideszre.
2016. szept. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

"Előző jól írta, csak annyi különbséggel, hogy a drága útépítés a Gyurcsány idejében volt."


És az elmúlt 6 évben milyen út épült? Semmilyen. Én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen drágább út, mint semmilyen.


Azért azt se felejtsük el, ha már a lopásról beszélünk, hogy Gyurcsány sose vette föl miniszterelnöki fizetését, hanem többnyire eljótékonykodta.

2016. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
65%
Ezt hívják parasztvakításnak. Minek vegye fel a fizetését, ha száz féle képpen tud tízszer annyi pénzhez jutni.
2016. szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is Orbánék művelik nagyobb tételben a dolgot,de különösebb jelentősége nincs.Mindkét "bandának" el kellene tűnnie a süllyesztőben.Csak persze az a kérdés,hogy ki jönne utánok és az jobb lenne-e?
2016. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!