Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek, ha Jobbikos...

Mit tegyek, ha Jobbikos vagyok, de OV azt mondta, még ha fedetten is, hogy ha nem szavazzuk meg a fidesz helyi jelöltjét, akkor így jártunk?

Figyelt kérdés
Szavazzak inkább a fideszre a jobb megélhetés érdekében, mert így több esély van rá, vagy továbbra is tartsak ki a Jobbik mellett, de lehet, hogy városom így is lefelé tartó ága akár le is szakadhat? /Ózd/
2010. ápr. 23. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
mivan?
2010. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezen mit nem értesz?

Ha nem szavazol ezekre a senkiháziakra (mivel akkor Ózd nem lesz kormány párti és azt tudjuk mit jelent), akkor Ózdnak befellegzett, mert Orsósék a jobbikot utálják a legjobban vazz. Szóval a helyemben mit tennél? Nem szavaznál, vagy a fideszre szavaznál? Saját és városod érdekében?

2010. ápr. 23. 10:23
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Na, megint jön a provokáció, és a szándékos belemagyarázás... ugye Te is tudod, hogy Orbán valójában nem arra gondolt, hogy majd direkt sz*rban hagyják azokat a helyeket, ahol nem ők győztek?
2010. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi jobbikos nem kérdez ilyet. Ha jobbikos vagy, akkor kiállsz az igazság mellet és nem hagyod zsarolni a lelked ilyenekkel.


Ha így cselekszik Orbán mint ahogy te azt leírtad, nem lesz 4 éve. Nyugodt szívvel szavazz a jobbikra, nem kell berezelni Viktortól.

2010. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Na, megint jön a provokáció, és a szándékos belemagyarázás... ugye Te is tudod, hogy Orbán valójában nem arra gondolt, hogy majd direkt sz*rban hagyják azokat a helyeket, ahol nem ők győztek?"


Nem szándékos belemagyarázás. Ezt mondta, bár nem tudom, hogy ezt az Ózdi TV honlapján meg lehet-e nézni vagy nem, ha igen akkor nézd meg.


3-as

Szerintem is kitartok a jobbik mellett és támogatom, de sajna sok ökör nem fog elmenni szavazni, csak az Orsós fanok és "lőn királyság..."

2010. ápr. 23. 10:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"3-as

Szerintem is kitartok a jobbik mellett és támogatom, de sajna sok ökör nem fog elmenni szavazni, csak az Orsós fanok és "lőn királyság..."


Ezzel se foglalkozz. TE menj el szavazni, ez a lényeg. Nem kell megijedni a Fidesztől, a szájuk nagy és slussz. Majd meglátjuk hogy alakul az elkövetkezendő 4 év...

2010. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
márpedig ez régen is úgy volt, bizony direkt xarban hagyták azokat a helyedket ahol nem ők voltak, csak az emberek memóriája kopik sajnos
2010. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen így van! Sokan felejtenek, de most már azért is kitartok a Jobbik mellett. Még én emlékszem a 98-2002 re mikor Viktor király volt, itt Ózdon nem nagyon volt fellendülés... Sajna a városvezetés úgy is zsideszes lesz, így majd kap támogatást a város.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2010. ápr. 23. 10:52
 9/12 anonim ***** válasza:

A Fidesz = Orbán csomag = Bokros csomag


Ezen nincs mit beszélni. Elment Ov beszélni a főnökeivel, pitcsán rúgták, most meg itthon egyer többet hazudozik.

Már látszanak egy hatalmas megszorításnak a köronalai.

Semmi hasznunk nem lesz belőle, mert Ov csak és kizárólag a nemzetközi nagytőke érdekeit képviseli.

Új munkahelyek? De hogy? Erről miért nem beszél soha?

Mert nem tud. Nincs koncepciója és nem is lehet.

Annyit bíztak rá, hogy annyi megszorítást csináljon hogy az adósságunkat tudjuk fizetni, és a multi kedvezményeket.

Ezzel ki is merűlt orbánnak a tárgyalás sorozata a nemzetközi nagytőkével. De hogy ebből hogy lesz akár csak 1 új munkahely is?

2010. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanezzel fenyegetnek... szabolcs megye, 3. választókerület...én tudod, mit mondok neked...nézd meg, hogy eddig mennyi pénzt kaptatok...mert mi semmit, a semmitől a semmi pedig nem kevesebb :)
2010. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!