Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok kifizetik majd...

A liberálisok kifizetik majd a fogorvosát?

Figyelt kérdés

Annak a szerencsétlen kamionosnak most nincs vagy alig van foga, az interjúban elmondta, hogy azóta fájdalmai vannak és nem tud enni.


A nagy migráns védők, akik szerint a vascsővel verekedő migránsok csak "kisebbség", azok ugye kifizetnék a fogászati kezelését igaz? Fog nélkül a mai társadalom se fogadja be, se munkahely, se szerelem, semmi, öngyilkos lehet maximum.


Egy fog pótlása olyan 130 ezertől indul. EGY!


Az a szegény ember csak járulékos veszteség mi? Meg a többi kamionos rettegése is. Kamionosnak mentek, nem Szíriába katonának, hogy ilyeneket kelljen elviselni.



2016. szept. 24. 22:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Előbb meg kell érteni a problémakört, utána lehet javaslatokat tenni. A megértéshez hozzátartozik, hogy az összefüggő dolgokat egyben, a különálló, egymástól független dolgokat pedig külön vizsgáljuk. Különben menthetetlenül káosz keletkezik. És még ez a jobbik dolog benne.
2016. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem. A modern liberálisok felelőtlen, gyáva és erőszakos emberek akik sosem vállalják fel a tetteik következményét (lásd: migrációs válság) és mindig valaki mást hibáztatnak. Elfogadást és toleranciát hirdetnek, de arra már nem jut idejük hogy gyakorolják.
2016. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik oldalon arról írtak, hogy a protézise tört össze. Az elmúlt egy napban hallottam már annyi verziót, hogy gyanús ez az egész nekem.
2016. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
Mamamnak nagyon szep mufogsort csinaltattam par honapja 90 ezerert. Jo, nem egy beultetett fog, de meg nem mondanad, hogy nem igazi, tenyleg szep.
2016. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
34%

Dehogy fizetik!


Csak messziről szájhősködnek, meg nyomatják a "magyarok is bűnöznek, elszigetelt eset" sallangokat. :D

2016. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Mégis miért fizetnénk? Nem követem a logikádat. Ha valaki személyes szabadság párti, akkor fizetnie kell mindenért, amit valaha emberek követtek el? Vagy most mi van?
2016. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Ez aztán csúsztatás!


A liberális felfogású emberek sem védenek bűnözőket. Csupán azt vallják, hogy amíg valakiről nem bizonyítható a bűnössége, addig ártatlannak kell tekinteni származási, bőrszín, vallási vagy gondolkodásbeli hovatartozástól függetlenül.


Ha Te azt mondod, hogy ne öljünk meg morgó kutyákat, akkor hajlandó vagy kifizetni annak a kórházi ápolását, akit megharapott egy morgó kutya? Ja, hogy semmi közöd hozzá? Persze, hogy nincs! Akkor meg ne vonj összefüggést egy bűncselekmény és egy népcsoportokról vallott gondolkodásmód között.

2016. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%

3

Gyanús? Meg se verték? Vagy ott se volt?


Ez a sajnálatos vagy inkább felháborító eset az első amiben egy magyar embert vertek meg. Valószínűleg hoz "nem" szavazatokat Okt2-án. Bár enélkül is meglenne a nem.

2016. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Inkább neked van üldözési mániád, mivel több hónapja sehova se írtam ki kérdést. Persze a nagy liberális elveddel csak személyeskedni tudsz, meg érdekes módon amikor egy menekült van bajban, egyből rohannak utána.


ENNEK AZ EMBERNEK NINCS FOGA!


Én biztos felkötném magam, fog nélkül nincs 21. Században élet, ha pedig nincs 90 ezer forintja? Vagy másnak nem lesz? A kamionosok még épphogy jól keresnek ezért neki elmehet, de már soha az életben nem fogja érezni az ételt a foga alatt mivel az is csak mű.


Patkány te vagy. Annyit nem tudtok írni, hogy részvétem, bezzeg a kis szíriai kisfiúért már a fehér ház is nyomja a propagandát. Kétszínű banda. Biztos most is nagy fájdalmai vannak annak a szegény magyar embernek.


Miért nem lehet csak legálisan elfogadni őket? Akik meg illegálisan akarnak mert kell a jó ingyenpénz és ingyen pina(tudom, ezt is tagadjátok, hogy nincs erőszak), azok pedig a katonasággal felszólitani, majd ha nem megy, erővel kitoloncolni. Ellenállnak, meg ottvan a nato fegyyverek. Ez humánus és liberális is.


Tudod, veled ellentétben én jártam iskolába, a liberalizmus kimondja, hogy addig szabadság van, amíg ezzel másnak nem ártunk.


A melegekkel nincs bajom.

A transzfesztitákkal sem.

A legális, tényleg háborúból jött menekültekkel sem.


Na de ezekkel a fogkiverő erőszakolókkal miért legyek elfogadó?


Egy újabb életet áldoztunk fel az ő oltárukon. Inkább te tanuld meg mi a liberalizmus.

2016. szept. 24. 23:11
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

"Na de ezekkel a fogkiverő erőszakolókkal miért legyek elfogadó? "


Mégis ki mondja, hogy legyél? Mutasd meg nekem azt a liberálist, aki szerint legalizálni kéne a fogkiverést vagy az erőszakolást.

2016. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!