Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az emberek akik a Magyar...

Azok az emberek akik a Magyar Kétfarkú Kutya Párt plakátjait rakták ki, vajon hogy reagáltak a rajtuk lévő szövegekre?

Figyelt kérdés
némelyik egész szórakoztató, vajon velük is megesett hogy nevettek egyik-másikon? :D

2016. szept. 26. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

"Az élet szép"

Persze, sokszor ezt nehéz észrevenni. Gyakran pont az iróniája vagy abszurdsága miatt szép, csak az elszenvedőnek pont nem ez jut eszébe. De az állítás általánosságban igaz, így ha valaki letépi a plakátot, annak nagyon savanyú lehet a szőlő:S:D


Én úgy tudom a plakátot átlagemberek írták, gondolom jót rötyögtek néha:D

2016. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
én nem merek ide írni semmit, úgyis le leszek pontozva
2016. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mondjuk én alapból a menekültek ellen vagyok, de az ellenplakátok akkor is viccesek, pl ma láttam hogy "Ne kockáztassunk! Ne tegyünk menyétet a lefolyóba", ez azt hiszem az egyik legjobb :D
2016. szept. 26. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

:DD

Egyébként ez a jó hozzáállás. Az MKKP egy viccpárt, paródiapárt, ami lényegében gúnyt űz a kormányból. És a kormánynak tagadhatatlanul vannak kigúnyolható fogásai


Fontos látni, hogy ezek a plakátok nem "migránsellenesek" vagy "migránspártiak" hanem a kormány plakátjait gúnyolják. De ezzel migránskérdésben nem foglalnak állást.

2016. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha az életben van igazság, akkor azoknak a hozzátartozóit, kislányukat, feleségüket, anyjukat kapják el a migránsok, akik amellett kakaskodnak hogy jöhessenek ide minél többen. Nemrég ausztriában kaptak el egy 12 éves kislányt ezek az állatok. Ti meg tapsoltok nekik.
2016. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Remelem az 5-os allat nem kap el senkit, sut belole az agresszio, intelligencia mentes osztonlenynek tunik. Kar, hogy nem lehet az ilyeneket kiutasitani az orszagbol, es helyukre hasznos embereket hozatni.
2016. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

5-ös Éljen soká a demagógia!


Az MKKP nem migránspárti, nem kvótapárti, csupán hülyeségellenes. Ez a plakátkampány, illetve a népszavazás pedig hülyeség. Már az EU se akar kötelező kvótarendszert. A semmiről szavazunk. Az MKKP-nek azzal van a baja, hogy erre a kampányra kidobtunk X milliárd forintot, amikor az eredménye SEMMIT nem befolyásol. Abból a pénzből akár az ingyen sör vagy az örök élet is megvalósítható lett volna... de legalább a menyéteket meg lehetett volna állítani.

2016. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Az 51-es tényleg b.u.z.i. Meg gazdasági kérdésekben ömlik belőle az ostobaság (már ha ez az a válaszoló, ami valószínű).
2016. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hm, nicsak, a nem identitás a pártpolitikától függ! Minden nap tanul az ember!
2016. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Feltehetőleg.jőkat röhögtek.
2016. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!